Podróż po Norwegii… z perspektywy kajaka!

Podróż po Norwegii… z perspektywy kajaka!
Norwegia kajakiem! Loty w 2 strony za 465 zł od osoby!

PRZELOT
465 zł/osoba

Podróż po Norwegii… a może kajakiem? Loty za 465 zł!

Można wybrać się na kajaki w nasze rodzime malownicze okolice – jezioro Ukiel jest jednym z najpopularniejszych kierunków. Warto polecić także spływ Krutynią lub Wisłą, ale my tym razem mamy inny pomysł… A gdyby tak wyruszyć do Norwegii i zwiedzać ją z perspektywy kajaka? Brzmi ciekawie?

Zarezerwuj bilety w 2 strony za 465 zł od osoby i spędź kilka dni w Norwegii. Wylot jest 9 stycznia, a powrót 13 – idealny City Break!

lot do Norwegii

Norwegia uchodzi za drogi kierunek podróży, tym bardziej dla nas. Nikt nie zdecyduje się na lot do Norwegii, aby popływać na kajakach, choćby tutejsze trasy były wyjątkowo malownicze. Spieszymy wyjaśnić, że nasz zamysł jest inny. To z powodu wysokich cen zainteresowaliśmy się innym, alternatywnym sposobem podróżowania po Norwegii. A już sama to podróż jest największą atrakcją…

Kajaki bez problemu można wypożyczyć m.in. na kempingach oraz w wielu prywatnych firmach. Ich liczba rośnie wraz z zainteresowaniem ze strony turystów. Aby wybrać się na kajaki, warto udać się w regiony takie, jak np. Sotra, wyspy Vega czy wybrzeże Helgeland. To ostatnie jest ponoć najlepsze na wyprawy tego typu!

Kajaki stanowią oryginalny, ale też znacznie tańszy sposób podróżowania po Norwegii. Nie musisz też decydować się na nocleg w drogim hotelu, gdyż nie brakuje tu małych domków, tradycyjnych chatek rybaków. Pływasz, ile chcesz, ile sobie zaplanujesz czy dasz radę, a potem odpoczywasz w wybranym miejscu. Może nawet w namiocie? Jakąś opcją jest też wypożyczenie auta, najlepiej terenowego, a dotrzesz wtedy wszędzie. W końcu kajakiem nie wybierzesz się na zakupy do supermarketu.

W trakcie rejsu widoki zapierają dech w piersiach – słynne fiordy, majestatyczne góry wokół, imponujące jeziora robią wrażenie na każdym turyście, ale i podróżniku, który niejedno widział.

Zdjęcia z Oslo


Intl. Apt.

Więcej nt. Oslo

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *