Pomysł na sylwestra!

Pomysł na sylwestra!

Poznaj smak szampańskiej zabawy w… Rzymie, Wenecji, a może w Barcelonie? Zaplanuj tę wyjątkową – ostatnią albo pierwszą – noc w roku!

Inspiracje na sylwestra

Skorzystaj z naszych inspiracji i zaplanuj zabawę na tegorocznego sylwestra!

Barcelona

Sylwestrowa impreza odbywa się na Avenida Maria Cristina i jest wyjątkowo popularna w całej Europie. Barcelona tętni życiem do samego rana! Oglądaj spektakl świateł i daj się zaskoczyć licznym niespodziankom, które poznasz tuż przed północą. Możesz bawić się na placu Hiszpańskim, a w parku Güell wziąć udział w pokazie flamenco, spacerować po romantycznym Starym Mieście.

Rzym

Spędź sylwestra w samym sercu Rzymu! Szalona impreza odbywa się pod gołym niebem, na placu Piazza di Montecitorio lub Piazza del Popolo. Poznaj Wieczne Miasto, gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a o północy wypij lampkę szampana na słynnym Piazza Navona!

Costa del Sol

Spędź Sylwestra w gorącym słońcu! Na wybrzeżu Costa del Sol jest 320 słonecznych dni w roku. W zabytkowych miastach Hiszpanii organizowane są huczne imprezy sylwestrowe, a także wspaniałe iluminacje na głównych placach, zabawy na plaży i w klubach.

fot. geralt / Pixabay

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *