Pomysł na urlop jesienią

Pomysł na urlop jesienią

Wakacje jesienią to sposób, by uciec od szarości i coraz krótszych dni, a przede wszystkim – zima. Kiedy mija sezon wakacyjny, marzymy o wyjeździe jeszcze częściej. Warto zrealizować te plany, bo w popularnych kurortach sezon nadal trwa, a turystów jest dużo mniej. Gdzie udać się na tanie wakacje w październiku?

Koronawirus namieszał na rynku turystycznym – przez wiele miesięcy nie mogliśmy swobodnie podróżować, a później ceny wycieczek wzrosły. Jeśli nie udało Wam się nigdzie wybrać w sezonie wakacyjnym, teraz jest jeszcze czas – a ceny są niższe niż w pełni lata!

Urlop w Tunezji jesienią

Październik to idealny czas na podróż do ciepłych krajów. Wyjątkowo atrakcyjnym turystycznie i przystępnym cenowo kierunkiem jest Tunezja. Ceny wycieczek oraz lotów wyraźnie spadły – skorzystaj z okazji i zarezerwuj lot oraz pobyt. Trzeba jedynie wykonać test PCR – dotyczy do każdego, również osób zaszczepionych.

Tunezja słynie z pięknej pogody, malowniczych widoków i plaż, ale i korzystnych cen oraz z plażowych kurortów z piaszczystymi i szerokimi plażami Morza Śródziemnego. Znajdują się tu również starożytne zabytkowe budowle, kuszą pustynne krajobrazy i architektura islamu.

Sprawdź loty na Djerbę!

fot. Anis1969 / Pixabay

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *