Pomysłowa lampka nocna od KLM

Pomysłowa lampka nocna od KLM

POMYSŁOWY GADŻET!

 

Holenderska linia zaprojektowała lampkę nocną „KLM Night Light”, która ułatwia rozłąkę z rodziną, zwłaszcza najmłodszym. Lampka w kształcie samolotu pozwala odliczać dni do powrotu bliskich z podróży: w każdym oknie jest żarówka, która gaśnie wraz z upływem kolejnej doby. W dniu powrotu światło we wszystkich oknach jest już zgaszone!

Źródło: materiały prasowe KLM

Źródło: materiały prasowe KLM

Lampkę nocną KLM można kupić w sklepie KLM w cenie 39.95 EUR. Do tej kwoty doliczy się odpowiednia opłata za wysyłkę – w przypadku Polski jest to 17,95 EUR. Bezpłatnie można odebrać lampkę na pokładzie samolotu podczas swojego lotu po wcześniejszym zamówieniu lampki online. Ale uwaga – taka usługa nie obowiązuje na wszystkich lotach, warto sprawdzić szczegóły TUTAJ.

Linia KLM oprócz ułatwiania najmłodszym rozłąki z najbliższymi dba również, by ich rodzice wracali ze swoich podróży biznesowych o czasie i wypoczęci, oferując dogodne połączenia i godziny lotów. Holenderski przewoźnik od lat uchodzi za jedną z najbardziej punktualnych linii lotniczych świata. Na przykład w 2014 roku 88% wszystkich lotów KLM zostało zrealizowanych na czas.

Zdjęcia z Amsterdamu


Magere Brug
Oude Kerk

Więcej nt. Amsterdamu

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *