Prezenty dla podróżnika – TOP 5

Prezenty dla podróżnika – TOP 5

Szukasz prezentu dla kogoś, kto uwielbia podróżować i kiedy tylko może, pakuje torbę i wyrusza na kolejną wyprawę? Mamy kilka pomysłów, które na pewno przypadną mu do gustu – zobacz i zainspiruj się, bo święta już tuż-tuż…
Przewodnik po jakimś egzotycznym miejscu, a może dokładna mapa, krokomierz, niezawodny GPS, książki, może reportaże? Przed świętami Bożego Narodzenia dobrze sprzedają się m.in. przewodniki i elektronika, ale także praktyczne gadżety, np. kubki termiczne, opaski sportowe czy przejściówki.
Może Was to zaskoczy, ale nadal popularne są mapy – nie tylko w wersji tradycyjnej, ale także ścienne lub jako motyw ozdobny notesów, kubków itd. Spodobają się dorosłym, a dla najmłodszych przy okazji będą też pomocą w nauce geografii. Warto dokupić globus i otrzymamy modny i praktyczny zestaw! W sprzedaży są też eleganckie modele, które posłużą jako ozdoba salonu.
Dzieciom spodobają się też różne puzzle, np. z serii „Młody Odkrywca”. Układanie puzzli to kolejny sposób na naukę geografii, ale w przyjemnej wersji. Nie brakuje też książek oraz reportaży zarówno dedykowanych maluchom, jak i osobom dorosłym.
Z gadżetów elektronicznych polecamy opaskę sportową, która będzie np. liczyła kroki i przebyty dystans, a także niezawodny GPS. Przyda się też ręcznik szybko schnący, chusta buff – dla osób aktywnych będzie idealna na każdą porę roku, pokrowiec przeciwdeszczowy na plecak, butelka wielokrotnego użytku, termos, dziennik podróży, powerbank itd. Na koniec jeszcze jedne – według nas najlepszy – pomysł.
Każdy podróżny ucieszy się z biletów lotniczych w kolejne miejsce godne zobaczenia! Poniżej przykładowa oferta – loty w 2 strony do Nairobi (stolicy Kenii), termin: 21-28 stycznia 2019 już od 2309 zł!
Nairobi

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *