Romantyczny pobyt w Rzymie

Romantyczny pobyt w Rzymie

Rzym to jedno z tych miast, które są zawsze chętnie odwiedzane. W zimie, wiosną, latem – to nie ma znaczenia. Panuje w nim wyjątkowa atmosfera, zachwyca zabytkami, a także kuchnią. Sprawdź loty do Rzymu i podróżuj tanio!
Rzym słynie jako miasto o wielu obliczach. Chętnie podróżują do niego miłośnicy historii i zabytków wywołujących podziw. To nie wszystko, bo włoska stolica tętni życiem i jest uwielbiana także przez młodych zakochanych ludzi uwielbiających zabawę.

Zobacz tanie loty do Rzymu! Za loty w 2 strony – od 3 do 7 września – zapłacisz tylko 283 zł od osoby!


Rzym
Wielbiciele włoskich smaków będą codziennie odwiedzać inne knajpeczki, gdzie można skosztować lokalnych przystawek i potraw, a także win. Każdy region Włoch słynie z innych dań, a zatem jest tu czego próbować.
Jednak przede wszystkim Rzym przyciąga zakochanych. Może konkurować z Paryżem o miano najbardziej romantycznego miasta na Ziemi. Spacer wąskimi uliczkami, nastrojowa atmosfera, przy Circo Massimo mieści się Ogród Róż, cudowne oświetlenie nad Tybrem – warunki idealne dla dwojga. Warto odkrywać sekrety Wiecznego Miasta razem!
Warto też wiedzieć, że w Rzymie jest aż około 2000 fontann – m.in. słynna Fontana di Trevi? Spacer to przyjemna forma spędzania czasu, ale w końcu jesteśmy we Włoszech – lepiej podróżuje się skuterem! Sprawdź ceny biletów i lataj ze Sky4Fly!

Zdjęcia z Rzymu


San Carlo
Bazylika św. Jana na Lateranie
wnetrze bazyliki świętego Jana na Lateranie
plac św Piotra
Bazylika Świętego Piotra
Zamek św. Anioła widok z mostu
muzea watykańskie

Więcej nt. Rzymu

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *