Słoneczny urlop – TOP 3

Słoneczny urlop – TOP 3

Wakacje pełne słońce w zimie!

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się w zimie na wakacje? Tęsknisz za słońcem i zwiedzaniem? Jest wiele malowniczych i pięknych miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić o tej porze roku. Możesz co prawda wybrać się na narty, ale jeśli nie jesteś miłośnikiem sportów zimowych, postaw na Madagaskar, Filipiny albo Malediwy. Polecane kierunki znajdziesz poniżej!

Madagaskar

Słynie jako tropikalna i niezwykle urokliwa wyspa na końcu świata. Madagaskar – zachwyca naturalnym i kulturowym bogactwem, co sprawia, że kraj ten staje się niezwykle wyjątkowy. Bajeczne krajobrazy, niespotykana roślinność i kontrasty – lasy tropikalne, piaszczyste plaże – zachwycą każdego, ale największą atrakcją jest unikatowy świat zwierzęcy i roślinny. Poznaj zwierzęta – jak lemury, kameleony, wiele gatunków ptaków – które żyją tylko tutaj.

Filipiny

Filipiny to aż 7 tysięcy wysp, rajskie plaże, turkusowa i soczyście czysta woda, bajeczne rafy koralowe, tropikalne dżungle – jeden z najlepszych wyborów na wakacje w zimie. Można zwiedzać, bawić się, podróżować i odkrywać, a także przeżyć ekscytujące nurkowanie i inne przygody. Polecamy też trekking po wulkanach na Camiguin i wyprawę na malownicze Wzgórza Czekoladowe na Boholu.

Malediwy

Bardzo romantyczne miejsce, często wybierane na podróż poślubną. Słońce, delikatny piasek, malownicze plaże i palmy nad głową. Rajskie wyspy zachwycają malowniczością, a Ocean Indyjski odcieniami turkusu, lazuru i błękitu. Na wielu wyspach znajdują się luksusowe kurorty wczasowe. Malediwy kuszą luksusem i relaksem w SPA. Poza odpoczynkiem jest również co zwiedzać. Male, stolica Malediwów, to nieduże, ale tętniące życiem miasto.
Male

Zdjęcia z Manili


Więcej nt. Manili

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *