Sri Lanka – wakacje 2018

Sri Lanka – wakacje 2018

A może wakacje na Sri Lance? Wybierz egzotykę!

Sri Lanka słynie z wielu atrakcji dla turystów – to m.in. wspaniałe złote plaże, plantacje cejlońskiej herbaty i aromatycznego cynamonu, bujna przyroda tropikalna, wspaniałe świątynie, a także sierociniec słoni w Pinnawele. Spełni oczekiwania zarówno tych, którzy wolą błogi odpoczynek, jak i spędzają czas aktywnie – nawet na urlopie!

Teraz za lot w dwie do Colombo strony zapłacisz 2547 zł!

Sri Lanka

Sri Lanka przypomina raj na ziemi – wspaniałe plaże, lazurowe morze, piękno tropików, cudowna kuchnia, znakomite warunki dla miłośników sportów wodnych i nurkowania, moc zabytków – można wymieniać niemal w nieskończoność. Warto wybrać się na liczne wycieczki lokalne! Polecamy m.in. zwiedzanie Galle — Miasto obejmuje dwie części – wysunięty fort z XVII w., który widnieje na liście UNESCO, a także nowszej położonej na stałym lądzie. Fort Galle to największy z zachowanych miast fortowych, które zbudowali Europejczycy w Azji.

Warto też udać się na obserwowanie wielorybów w Mirissa. W końcu Sri Lanka urzeka przede wszystkim miłośników przyrody! Płetwale błękitne to największe zwierzęta na ziemi! Turyści często udają się też do sierocińca słoni. Kandy — przejazd do Pinnawali – sierocińca słoni.

Poza tym obowiązkowo trzeba zobaczyć najważniejszą na Sri Lance relikwię – ząb Buddy! Atrakcji jest jednak dużo więcej – udaj się też do Kitulgali lub na safari w Parku Narodowym Yala!

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *