Sylwester w Paryżu!

Sylwester w Paryżu!
Sylwester w Paryżu!

PRZELOT

HOTEL
528 zł/osoba555 zł/osoba

Sylwester w Paryżu – 4 noce za 1083 zł!

Co roku największa impreza sylwestrowa w Paryżu odbywa się na Polach Elizejskich, przy słynnym Łuku Triumfalnym. Tysiące mieszkańców i turystów francuskim szampanem świętują nadejście Nowego Roku! Ogromną atrakcją są też pięknie udekorowane choinki zdobiące Paryż. Co ciekawe, są one autorstwa cenionych kreatorów mody. Największym przeżyciem jest jednak organizowany w tym czasie wyjątkowy pokaz fajerwerków i projekcje laserowe pod wieżą Eiffela. Można też wybrać się w rejs po Sekwanie – widoki na magicznie rozświetlone miasto pozostają długo w pamięci!

Za lot w 2 strony na Sylwestra do Paryża zapłacisz jedynie 528 złotych!</p>
Paryz l

Warto spędzić ten czas na zwiedzaniu – polecamy wybrać się m.in. do dzielnicy Montmartre. Słynie jako niezwykle artystyczne miejsce, pełna zgiełku, sztuki i muzyki. A malownicze sklepiki leży u stóp bazyliki Sacré-Cœur kryją w sobie wiele pamiątek – malunki, biżuterię itp. Montmartre słynie też jako dawna cyganeria i bohema artystyczna, gdzie mieszkali wielcy artyści – m.in. Salvador Dali czy Picasso. O tej porze roku potrafi wzbudzić jeszcze większe emocje!

Rezerwujemy lot + hotel

Paryz h

Wybierz się na Sylwestra w Paryżu! Zarezerwuj wylot 30 grudnia, a powrót 3 stycznia, aby mieć czas na szampańską zabawę w sercu miasta, a także zwiedzanie jego najpiękniejszych zabytków. Za bilety lotnicze zapłacisz tylko 528 złotych! Warto też wybrać hotel lub hostel – polecamy m.in. Aloha – Eiffel Tower Hostel, w którym zatrzymasz się za 555 zł w pokoju 6-osobowym! W około 15-20 minut dojdziesz spacerkiem do samego centrum. Możesz też znaleźć atrakcyjne oferty na pokoje jednoosobowe w hotelach, jeśli cenisz sobie komfort.

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *