Tanie all inclusive – loty na listopad

Tanie all inclusive – loty na listopad

Masz ochotę wygrzać się na plaży? Ofert last minute na listopad jest dużo i można znaleźć urlop w niezłej cenie. Wiemy, gdzie wypoczniesz najtaniej. Wśród popularnych kierunków jest Grecja, Malta i Egipt. Sprawdź szczegóły!

Gdzie na urlop po sezonie?

Zima w Polsce nie sprzyja podróżowaniu, dlatego najchętniej szukamy wtedy tanich lotów. Hitem zeszłego roku okazał się Zanzibar, rozsławiony w dużym stopniu przez celebrytów ze względu na piękne plaże i słoneczną pogodę. Wśród popularnych kierunków był także Meksyk, Dominikana czy Malediwy.

W tym roku popularne są zeszłoroczne kierunki, ale także Egipt i Turcja. To właśnie Riwiera Turecka pozwala na tygodniowe wczasy za około 1200-1500 zł w hotelu 3-gwiazdkowym, a nawet 4-gwiazdkowym. W listopadzie będą nadal temperatury powyżej 20 st. C. To dobra pogoda na zwiedzanie, ale i poleżakowanie na plaży lub nad basenem.

W listopadzie znajdziesz wiele lotów z różnych miast – zobacz na przykład tanie loty z Warszawy do Turcji!

Turcja – zasady wjazdu

Osoby zaszczepione i ozdrowieńcy nie muszą odbywać kwarantanny. Osoby bez certyfikatu lub dokumentu potwierdzającego, że chorowały na koronawirusa, muszą przed wjazdem na terytorium Turcji pokazać wynik negatywny testu PCR, wykonanego w ciągu 72 godzin lub negatywny wynik testu antygenowego z 48 godzin.

fot. slh_altuntas / Pixabay

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *