Tanie loty do RPA? To możliwe!

Tanie loty do RPA? To możliwe!
Tanie loty do RPA? To możliwe!

HOTEL
2464 zł/osoba

Jeśli marzysz o wyprawie na Czarny Ląd, wybierz się do Republiki Południowej Afryki. Za loty w 2 strony do Johannesburga zapłacisz 2464 złotych od osoby! Termin 22-29 marca!

RPA
Kenia? Tanzania? A może Egipt lub Tunezja? To chyba najbardziej znane państwa, do których chętnie się udajemy na wakacje. Tymczasem my polecamy Wam wyprawę do Republiki Południowej Afryki! Kraj ten słynie z wyjątkowego piękna – to raj dla miłośników przyrody.
Znajdują się w nim między innymi góry Drakensberg, Table Mountain w Cape Town, a także pod względem wielkości trzeci na świecie Blyde River Canyon. Co więcej, Góra Stołowa to jedna z najstarszych gór na świecie, a spłaszczony wygląd to efekt działania lodowca. Stanowi zresztą symbol RPA! Liczy ponad 1000 metrów wysokości, a można ją dostrzec z oceanu już z odległości 200 km! A piaszczyste plaże i urokliwe zatoczki na czele z Kosi Bay zapewne widzieliście na zdjęciach reklamujących RPA. Jeszcze mało? Dodajmy więc rzeki, wodospady oraz słynny busz półpustynny…
Skoro RPA słynie ze wspaniałej przyrody, nic dziwnego, że mieszka w nim wiele zwierząt – aż prawie 300 gatunków ssaków i dużo ponad 800 ptaków! Park Narodowy Krugera stanowi zresztą jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych Republiki Południowej Afryki. Wielu podróżników twierdzi ponadto, że to najlepszy park w RPA!
RPA to także miasta – np. Soweto, Johannesburg, Kapsztad czy Pretoria. W zasadzie dziś jedynie centrum miasta nazywane jest Pretorią, a inne dzielnice to Tshwane. Zwróć uwagę na okazały gmach rządu, zbudowany na wzgórzu na pamiątkę utworzenia Unii Afryki Południowej. Johannesburg zaś to stolica RPA i jej największe miasto, a także główny ośrodek kulturalny Afryki Południowej. Wśród miast afrykańskich to prawdziwy olbrzym! Jeśli jednak chcesz podziwiać naprawdę piękne miasto, wybierz się do Kapsztadu. Białe plaże, skaliste wzniesienia, wyjątkowe nabrzeża i niepowtarzalna atmosfera tworzą to miasto.
Zachwyca także Knysna, czyli wyjątkowo malownicza kraina pięknych jezior i zalewów na brzegach laguny. Od razu można poczuć tu większą dawkę tlenu, gdyż otoczona jest aż 65 000 hektarów soczyście zielonego lasu!

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *