Tanie loty. Dokąd samolotem? Grecja i Włochy za mniej niż 80 zł

Tanie loty. Dokąd samolotem? Grecja i Włochy za mniej niż 80 zł

Marzy Ci się podróż za granicę, ale obawiasz się drogich lotów? Część kierunków jest często w promocji albo po prostu nie jest tak droga – można znaleźć tańsze loty niż przejazd pociągiem z jednego polskiego miasta do drugiego. Sprawdź, gdzie wybrać się na wakacje.

Znajdź tanie loty!

Wakacje jesienią nie muszą dużo kosztować. Wybierz najszybszą i najbardziej popularną formę transportu, czyli samolot. Powszechnie sądzi się, że jest to również najdroższy środek, co jednak mija się z prawdą – loty można znaleźć nawet za 50 zł albo 80 zł, tymczasem podróż pociągiem z Warszawy do Gdyni to wydatek 150 zł! Oto trzy europejskie kierunki, które są warte rozważenia przy mniejszym budżecie.

Tanie loty – Grecja

Korfu to wyjątkowo zielona wyspa. Plac Spinada, tarasy widokowe, Zamek Aniołów, ciekawe zabytki i obiekty sakralne, wreszcie dużo słońca, piękne plaże oraz klimatyczne restauracje to kilka z jej zalet. Korfu jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc Grecji!

Tanie loty – Chorwacja

Do Chorwacji większość z nas podróżuje samochodem albo autokarem ze zorganizowaną wycieczką. Warto jednak wziąć pod uwagę także loty – komfortowe, szybkie i wcale nie tak drogie. Sprawdź loty do Zadaru, Splitu albo Dubrownika. Zadar słynie z zabytkowego Starego Miasta, Split z pałacu Doklecjana, a Dubrownik z magicznej atmosfery.

Tanie loty – Włochy

Możesz upolować m.in. tanie loty do Rzymu, Bolonii albo Neapolu. Włochy to wyjątkowo popularny wybór wśród polskich turystów ze względu na pogodę, gościnność oraz różnorodność i niezwykle smaczna kuchnię.

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *