Tanie loty – gdzie lecieć jesienią?

Tanie loty – gdzie lecieć jesienią?

Jesień to wiele okazji na tanie loty – Cypr o połowę tańszy, Turcja, Majorka bez tłumów, a może egzotyczna Tajlandia lub Zanzibar? Jest wiele pięknych miejsc, które warto odwiedzić – poznaj najlepsze kierunki na wakacje późnią jesienią.

Sprawdź tanie loty na jesień!

Turcja

Turcja jest najtańsza właśnie późną jesienią. Znajduje się od kilku lat w czołówce najtańszych kierunków turystycznych. Malownicza Riwiera Turecka jest wspaniała również w chłodniejszej porze roku. Woda nadal sprzyja kąpielom, gdyż w listopadzie ma temperaturę około 20 st. C. Można śmiało poplażować i pozwiedzać najciekawsze miejsca.

Malta

Malownicza wyspa Malta w sezonie wakacyjnym cieszy się dużą popularnością – urlop nie jest jednak tani. Przystępniejsze ceny są jesienią – bez problemu można znaleźć tanie loty na Maltę w listopadzie. To świetna pora roku na zwiedzanie głównych atrakcji turystycznych.

Cypr

Cypr to wyspa dzieląca się na turecką północ oraz greckie południe – w listopadzie temperatura wynosi około 22 st. C w ciągu dnia, więc śmiało zachęca do ucieczki z szarej Polski. Warto wybrać punkt startowy i odkrywać wyspę, jej kulturę oraz smaki.

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *