Tanie loty na Gran Canarię!

Tanie loty na Gran Canarię!

Gran Canaria – malownicza wyspa idealna na urlop w lutym

Wyjątkowa Gran Canaria często określana jako kontynent w miniaturze, wyjątkowo różnorodna – jedna z Wysp Kanaryjskich. Zachwyca m.in. plażami – do dyspozycji jest aż 360 km, ale i klifowym wybrzeżem, nieziemskimi krajobrazami, wulkanami, ogrodami, wydmami i jaskiniami. Sprawdź loty na Gran Canarię i zaplanuj gorący urlop!
Na wyspie tej panują odpowiednie warunki do relaksu – luz sprzyja odstresowaniu się i dobrej zabawie. Nie brakuje tu kurortów – jak na przykład Las Palmas, hoteli, restauracji i klubów pełnych życia do późnych godzin nocnych.
Wyspy Szczęśliwe czy też Wyspy Wiecznej Wiosny, czyli słynne Kanary, zdobyły ogromną sławę i są chętnie wybierane na wypoczynek – zarówno w sezonie wakacyjnym, jak i w zimie. Jeśli marzysz o podróży na grany Europy i Afryki, warto się tu wybrać. Egzotyczna Gran Canaria to jedna z największych atrakcji Wysp Kanaryjskich. Niesamowicie różnorodna, dająca rozmaite możliwości na spędzenie wolnego czasu. Jeśli znudzi się Wam plażowanie, warto wybrać się na wyjątkowe safari jeepem, aby poznać wyspę jeszcze lepiej.
To świetna opcja dla miłośników aktywnego wypoczynku. Trasa z Playa del Ingles wzdłuż wybrzeża, aż po trudno dostępne tereny w górach, obfituje w piękne widoki i zachwyca tropikalną roślinnością. Można poczuć się jak w tropikalnym raju!
Zobacz loty na Gran Canarię!Gran-Canaria

Zdjęcia z Gran Canaria


Gran Canaria Int. Apt.

Więcej nt. Gran Canaria

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *