Tanie loty na walentynki

Tanie loty na walentynki

Gdzie polecieć na walentynki? Kilka inspiracji

Walentynki to świetna okazja, aby wybrać się na urlop albo City Break. Randka w podróży jest jedną z najpopularniejszych, ale i najbardziej lubianych. Możecie skorzystać z zimowej pory roku i wybrać się na narty albo też wyruszyć na poszukiwania słońca. Popularne są też City Breaki, czyli dłuższe weekendy w jednym z pięknych miast – na przykład w Paryżu, Lizbonie czy Madrycie lub Pradze. Romantyczny pobyt może też być udany w miejscach egzotycznych – jak Malediwy, Bali czy Tanzania.

City Break Praga

Praga to jeden z ulubionych wyborów Polaków na City Break, a także znakomity pomysł na walentynki. Wybierzcie się między innymi na Letenské sady, bo znajduje się tu punkt widokowy na Wełtawę, obowiązkowy jest też spacer Mostem Karola i po Starym Mieście. Malownicza praska Starówka jest słynna na całym świecie – cała w zabytkach i muzeach, urzeknie nie tylko fanów secesji!
praga

City Break Amsterdam

Tanie, bezpośrednie loty Warszawa – Amsterdam! Malownicze i urocze kanały, świetne muzea i słynna na cały świat dzielnica Czerwonych Latarni. Polecamy tanie loty – LOT przygotował fantastyczną ofertę na walentynki!

amsterdam

 

Zdjęcia z Pragi


Więcej nt. Pragi

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *