TOP 5 kierunków na wakacje w lutym!

TOP 5 kierunków na wakacje w lutym!

Nieustannie tęsknimy za słońcem i marzymy o wakacjach w ciepłych krajach. Warto zrealizować to marzenie i wybrać się gdzieś, gdzie jest ciepło. W Polsce mają panować mrozy, więc to dobry czas na rozgrzanie się gdzieś indziej! Polecamy 5 wspaniałych miejsc.
Egipt – gwarancja pogody! Egipt niemal nie ma konkurencji. Od lat stanowi jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wśród polskich turystów. Warto ujrzeć słynne piramidy, a także wypocząć na plaży i ponurkować. Zimą temperatura wynosi około 22 stopni Celsjusza. Jeśli to dla Ciebie za mało, wybierz Marsa Alam – tu będzie jeszcze goręcej!
Fuerteventura – raj na kanaryjskiej wyspie. Kusi przepięknymi piaszczystymi plażami, ale też warunkami idealnymi dla tych, którzy uprawiają windsurfing lub kitesurfing. Poza tym warto objechać całą wyspę – jest niezwykle malownicza!
Zobacz loty na rajską wyspę – od 19 do 27 marca za loty w 2 strony zapłacisz 809 zł!
Fue
Senegal. Wciąż jest to miejsce tajemnicze i nieodkryte przez masową turystykę. Wybrzeże z piaszczystymi plażami zaskakuje zaś bardzo pozytywnie! Na dakarskim bazarze znajdziesz różne skarby, np. z drzewa hebanowego oraz wyjątkową biżuterię. A przyroda… zapiera dech! Warto wybrać się tu w zimie, gdyż deszcz nie pada, a temperatura wynosi zwykle około 25 stopni.
Costa Brava oraz Costa del Sol, czyli dwa wybrzeża Hiszpanii! Idealne na wakacje o tej porze roku, spełnią wymagania zarówno miłośników plażowania, jak i intensywnego zwiedzania. W lutym średnia temperatura powietrza wynosi około 18-20 stopni Celsjusza. Na Costa Brava jest taniej i można zwiedzić stolicę, ale Costa del Sol słynie jako wyjątkowo malownicze. To wybrzeże Andaluzji, między Gibraltarem a przylądkiem Cabo de Gata. Możesz też wybrać się na City Breaka do Barcelony!
Zobacz loty do Barcelony – od 19 do 22 marca za 319 zł w 2 strony!
Barcelona

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *