Tunezja – gdzie się wybrać?

Tunezja – gdzie się wybrać?

Tunezja jest jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wśród polskich turystów! Co więcej, sezon na wypad do Tunezji trwa przez cały rok, a zatem warto polować na tanie loty cały czas. Podpowiadamy dwa miejsca godne uwagi – jeśli planujesz krótki wypad, weźcie je pod uwagę!
Mahdia
Jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Tunezji to Mahdia – wybierz się na wakacje last minute niezależnie od pory roku. Miasto leży w północno-wschodniej Tunezji, nad Morzem Śródziemnym. Sprawdź oferty w jednym z kurortów – Mahdię na pewno można polecić miłośnikom zwiedzania, gdyż urzeka tu m.in. forteca piratów, zabytkowa medina, tradycyjna architektura, mauretańskie budynki, port, tysiącletni meczet itd. Idealne miejsce dla stroniących od głośnych kurortów.
Sousse
Wybierz się na wczasy w Perle Sahelu! Wybrzeże Wschodnie słynie jako niebywale interesujące i różnorodne. Trudno zdecydować się na jedno miejsce na upragniony relaks, ale warto sprawdzić Sousse, gdyż słynie ono jako jedno z najpiękniejszych miast w Tunezji. Jest też trzecie pod względem wielkości, a rocznie odwiedzane jest przez ponad milion turystów!
Zobacz oferty do Tunezji – teraz za loty do Tunezji z Warszawy zapłacisz od 1095 zł! (pobyt w terminie 9-17 października). Sprawdź!
loty

Zdjęcia z Tunis


Więcej nt. Tunis

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *