Turcja – wyprawa marzeń

Turcja – wyprawa marzeń

Podróż w Turcji to świetny pomysł na kwiecień, okres przejściowy między zimą a wiosną. Każde miejsce w tym kraju tworzy tło i kontekst dla ważnych wydarzeń, przez co robi ogromne wrażenie na zwiedzających.
Podróżowanie ma sens, gdy aktywnie uczestniczymy w tym, co dzieje się wokół nas. Można oczywiście wybrać się gdzieś turystycznie, nie wnikając w sytuację danego państwa. Turcja ma wiele do zaoferowania obu grupom, ale my zachęcamy do jak najpełniejszego zwiedzania i poznawania. Tym bardziej, że w Turcji jest dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna, a mieszkańcy są bardzo gościnni i otwarci.
Zdecyduj, gdzie konkretnie chcesz się wybrać – Turcja zachwyca bowiem wieloma regionami. Do wyboru jest m.in. śródziemnomorski, Marmara, słynna Anatolia, egejski, a także Morze Czarne.
Zobacz loty do Turcji – poniżej przykładowa oferta City Breaka w Stambule:
Turcja-loty
Antalya zachwyca wspaniałymi plażami i warunkami do wypoczynku, a także wyjątkowo malowniczymi krajobrazami. Lokalna przyroda to ukojenie dla duszy i zarazem uczta dla oczu. Adana z kolei jest czwartym pod względem wielkości miastem w Turcji – leży w samym środku równiny Cylicyjskiej. To miejsce o wyjątkowo długiej i interesującej historii, którą warto poznać.
Mersin zyskuje jako kurort turystyczny, gdyż ma znakomite położenie – znajduje się nad długim odcinkiem wybrzeża. Jeśli marzą Wam się plaże i kąpiele w morzu, chwile relaksu pełne niezakłócanego niczym spokoju, wybierzcie się właśnie tutaj! Słynna jest tez piękna i romantyczna Kapadocja, którą także warto rozważyć.
Turcja to moc możliwości i wrażeń – każdy region oferuje inne atrakcje, ale każdy jest wart odwiedzenia. Możecie wybrać się na wyprawę po wielu miejscach – polecamy ten sposób podróżowania, gdyż jest znacznie ciekawszy niż tydzień spędzony na jednej plaży. Wybór jednak należy do Was – jeśli musicie odpocząć od pracy i nabrać sił, przyda Wam się taki reset, o jakim marzycie!

Zdjęcia z Stambułu


Istanbul

Więcej nt. Stambułu

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *