Urlop na Gran Canarii

Urlop na Gran Canarii

Zarezerwuj lot na Gran Canarię!

Rajska wyspa, piękna Gran Canaria, to jedna ze słynnych Wysp Kanaryjskich. Malowniczo położona, kontynent w miniaturze – roztaczają się tu piękne widoki i kuszą rajskie plaże ciągnące się przez 360 kilometrów. Czeka Cię tu błogi relaks z drinkiem pod plamami, zachwycą Cię klify, ogrody, wydmy Maspalomas, a także lasy piniowe.
Można tu poczuć niezwykły wakacyjny luz i w pełni oddać się odpoczynkowi. Wyspy Szczęśliwe, bo tak są określane Kanary, leżą na styku Europy i Afryki. To dobry wybór, jeśli chcesz poznać smak egzotyki. Możesz też oddać się rozrywce – na wyspie nie brakuje klubów. Kurorty tętnią życiem, podobnie jak dyskoteki. Warto zatrzymać się w Las Palmas, stolicy, gdyż będzie to świetna baza wypadowa – na plażę, do zwiedzania, do klubów, butików i restauracji.
Jeśli lubisz także aktywny wypoczynek, poznaj wszystkie atrakcje tej rajskiej wyspy. Warto też wybrać się jeepem na… safari! Taka wyprawa to jeden z dobrych pomysłów na spędzenie dnia – trasa wiedzie z Playa del Ingles wzdłuż wybrzeża, potem przez górzyste tereny i doliny porośnięte roślinnością tropikalną.
Zobacz loty na Gran Canarię!
Las Palmas

Zdjęcia z Gran Canaria


Gran Canaria Int. Apt.

Więcej nt. Gran Canaria

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *