Urlop na Sardynii o każdej porze roku!

Urlop na Sardynii o każdej porze roku!

Sardynia – pełnia słońca o każdej porze roku!
Sardynia to jedna z najpopularniejszych wysp włoskich i druga pod względem wielkości. Znajduje się w połowie drogi między Europą i Afryką, co sprawia, że zawsze można liczyć na udaną pogodę – o każdej porze roku. Oferuje ponad 1800 kilometrów wybrzeża, a zatem relaks na piaszczystej plaży gwarantowany. Moc atrakcji, także przyrodniczych, urwiska i wiele kontrastów – zdecydowanie polecamy poznać różne twarze Sardynii.
Na urlop na wyspę zwykle wybieramy się po to, aby zaznać odpoczynku na słońcu i kąpać się w morzu – niektórzy zaś preferują aktywny relaks – Sardynia spełni oczekiwania zarówno jednych, jak i drugich. Turyści najchętniej wybierają się na nią od maja do października – wtedy temperatura wynosi około 25 stopni Celsjusza.
Piękne plaże, turkusowe morze i malownicze zatoki to główne atrakcje wyspy, ale dobrym pomysłem będą też wycieczki fakultatywne, m.in. rejs statkiem do jaskini Neptuna, najsłynniejszej groty na wyspie. Warto też wybrać się na zwiedzanie malowniczego i zabytkowego miasta – Alghero przypomina hiszpańskie wybrzeże i słynie jako „Barcelonetta” – mała Barcelona. Można udać się też do pełnej uroku Bosy na spacery po klimatycznych wąskich uliczkach.
Szukaj tanich lotów na Sardynię! Teraz za bilety w 2 strony zapłacisz jedynie 253 zł! (16-23 stycznia).
Cagliari
Rezerwuj już teraz!

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *