Uwielbiasz prawdziwą zimę?

Uwielbiasz prawdziwą zimę?

Uwielbiasz zimę? Poszukaj jej!

Zwolennicy sportów zimowych mają swoje ulubione miejsca i nie lubią podróżować w nieznane – nie chcą ryzykować. Decydują się na te miejsca, gdzie mają pewność, że śnieżnego puchu będzie dla każdego pod dostatkiem, a ośrodki narciarskie oraz stoki doskonale przygotowane na ich przyjazd.

Każdy może jednym tchem wymienić co najmniej kilka takich miejsc – regionów idealnych do szusowania, freeride czy snowboardu. Gdzie można się wybrać? Do Włoch lub Austrii? Polecamy prawdziwą wyprawę w poszukiwaniu srogiej zimy do… krainy lodu i śniegu!!

Tak, narty w Skandynawii! Skandynawia, region obejmujący Szwecję, Norwegię oraz Danię, obfituje we wszystko, o czym marzą miłośnicy zimowego szaleństwa. Można nie tylko jeździć na nartach lud desce, ale i poszaleć na skuterach śnieżnych, wybrać się na wyprawę z psim zaprzęgiem lub… w towarzystwie reniferów. A noc spędzona w jednym ze słynnych lodowych hoteli lub igloo to wisienka na torcie! Ciekawostkę stanowią też morskie atrakcje, które w ofercie są jedynie zimą.

Poszukaj biletów TUTAJ!

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *