W Paryżu najpiękniej jest… zimą! Lot w 2 strony za 214 zł!

W Paryżu najpiękniej jest… zimą! Lot w 2 strony za 214 zł!
W Paryżu najpiękniej jest… zimą! Lot w 2 strony za 214 zł!

PRZELOT

HOTEL
214 zł/osoba541 zł/osoba

Paryż jawi nam się jako wyjątkowe miejsce – romantyczne, intrygujące, magiczne, bajeczne itd. Przymiotniki można mnożyć, ale one nie oddadzą jego uroku. Wybierz się sam i przekonaj, że Paryż wygląda zjawiskowo właśnie w zimie. Przykryty kołderką ze śnieżnego puchu i cudownie podświetlony wygląda faktycznie jak z romantycznej sceny filmu lub kraina z kart baśni…
Rezerwuj bilety w 2 strony za jedyne 214 złotych!
Paryz lot

PARYŻ ROZKOCHUJE O KAŻDEJ PORZE ROKU

O Paryżu napisano już tak wiele… Sfotografowano go także wielokrotnie… Wydano wiele przewodników, pod ciężarem których niemal uginają się półki w księgarniach… Nic nie szkodzi, gdyż o tym pięknym mieście można rozprawiać niemal bez końca. Podobnie jak spacerować po nim, za każdym razem odkrywając coś nowego. Wystarczy wybrać się tu o innej porze roku, a już czekają nas zupełnie inne wrażenia! Byliście w Paryżu podczas aury zimowej?
Stolica Francji czaruje o tej porze roku, gdyż zima dodaje jej dodatkowego uroku. Brukowane uliczki skryte pod śniegiem, cudownie ozdobione place, a także udzielająca się magia świąt sprawiają, że zakochujemy się w Paryżu od pierwszego wejrzenia.

ZIMNO, ZIMNIEJ… PIĘKNIEJ!

Wystarczy szalik i czapka, aby ostrzej kąsające powietrze nie popsuło nam humoru. W zimie można też trafić na świąteczny jarmark, wybrać się na targ na Village de Noël Champs-Elysées, a na placu Place de la Concorde wsiąść w diabelski młyn i podziwiać Paryż z góry. A spacer Polami Elizejskimi nawet podczas srogiej zimy będzie zachwycający!
Są też inne zalety podróżowania tu zimą – to świetny moment na odwiedzanie muzeów! Można się w nich ugrzać, poznając historię i kulturę Francji, ale także ominą nas kolejki. Ponadto od połowy stycznia zaczynają się w Paryżu wyprzedaże! Grzechem byłoby nie skorzystać, w końcu jesteśmy w jednej z europejskich stolic mody!

REZERWUJEMY LOT + NOCLEG

Paryz h
Znaleźliśmy bilety liniami Ryanair do Paryża w naprawdę atrakcyjnej cenie – za przelot w obie strony zapłacisz tylko 214 złotych. Wylot jest 27 listopada, a powrót 2 grudnia – lot trwa raptem dwie godziny. W cenie masz oczywiście bagaż podręczny!
Na nocleg proponujemy zaś Generator Paris – za łóżko w pokoju wieloosobowym zapłacisz tylko 541 złotych za 5 nocy!

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *