Wakacje po sezonie – Turcja

Wakacje po sezonie – Turcja

Wypoczynek w Turcji – zaplanuj urlop na listopad!

Coraz więcej osób chętnie korzysta z pięknej pogody w Polsce w lato, a na urlop wybiera się w najgorszym okresie – październiku i listopadzie albo też w grudniu. To świetny moment dla podróż w inny części świata albo na rajską wyspę. Co polecamy tym razem? Turcję!

Wymarzony urlop w Turcji po sezonie

Turcja jesienią jest równie atrakcyjna i piękna jak latem. Skorzystaj z lotów do Turcji i zwiedzaj orient o dowolnej porze roku. Turcja znajduje się na półwyspie Azja Mniejsza i zachwyca położeniem – od każdej strony oblewa ją inne morze! Od azjatyckiej – Morze Marmara, od północy Morze Czarne, od zachodu Morze Egejskie, a od południa Morze Śródziemne. Trudno zatem dyskutować z faktem, że jest to jeden z najlepszych wyborów na wakacje. Zdecydowanie polecamy urlop nad Morzem Śródziemnym – we październiku i listopadzie temperatury na Riwierze Tureckiej sięgają nawet 25 stopni. Polecanymi kurortami są m.in. Antalya, Side, Alanya oraz okolice Wyspy Kekova.

City Break Stambuł

Możesz też zaplanować City Break w Stambule, ale o tej porze roku jest tam chłodniej – leży on na północy. Tutaj temperatury zwykle są niższe o kilka stopni, a znad Buoforu wieje dość chłodny wiatr. Może się jednak okazać, że będzie około 20 stopni – to miasto pełne niespodzianek! Zdecydowanie warto się tu wybrać i poznać jego turystyczne atrakcje. Zobacz przykładowe loty!
Stambuł

Zdjęcia z Stambułu


Istanbul

Więcej nt. Stambułu

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *