Wakacje w Tajlandii? Wybierz się do Phuket!

Wakacje w Tajlandii? Wybierz się do Phuket!

Wspaniałe świątynie, ponad 2500 km wybrzeże z uroczymi plażami, Miasto Aniołów i tajska kuchnia – oto kraina uśmiechu, czyli Tajlandia. Wspaniała pogoda skusi osoby, które pragną uciec przed zimą, a uroda barwnego podwodnego świata zachwyci tych jeszcze się wahających! Nic dziwnego, że Tajlandia słynie jako kierunek idealny na pierwszą podróż do Azji.

Podczas tropikalnych wakacji w Tajlandii zachwyci Państwa bogactwo fauny i flory w parkach narodowych, najcenniejsze skarby Syjamu, majestatyczne świątynie, Bangkok – jedno z najchętniej odwiedzanych miast na świecie, stara stolica Królestwa Tajlandii – Ayutthaya, wyspa Phuket, która śmiało może walczyć o tytuł najlepszego kurortu, a także pływające targi.

Phuket – perła Morza Adamańskiego to ponad dwadzieścia plaż o jasnym piasku! Z kolei na wyspie Phi Phi znajduje się słynna niebiańska plaża znana z filmu o tym tytule. Intensywne życie nocne oraz tajskie specjały będą dopełnieniem azjatyckiej podróży po sercu egzotyki! Cudowna architektura chińsko-portugalska, posąg Wielkiego Buddy, świątynie, warunki dla nurkujących, atmosfera wakacyjnego kurortu, wodospady, a wreszcie możliwość przejażdżki na słoniu – to wszystko sprawia, że to jeden z najchętniej wybieranych kierunków azjatyckich!

Zdjęcia z Phuket


Więcej nt. Phuket

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *