Wspaniałe greckie plaże na słoneczne wakacje

Wspaniałe greckie plaże na słoneczne wakacje

Zaplanuj urlop w Grecji!

Wybierz się na wybraną wyspę grecką i przekonaj się, dlaczego warto spędzić tu urlop – piaszczyste i zadbane plaże, śródziemnomorski klimat, niespotykana gościnność i malownicze krajobrazy skuszą każdego!
Greckie wyspy zapewniają nam wszystko, co można sobie wymarzyć – dużo słońca, wspaniałe i ciepłe morze o lazurowym odcieniu, smaczną kuchnię lokalną, zabytki i możliwość relaksu. Plaże są tu rozmaite o piaszczyste, kamieniste, a nawet… różowe! Kuszą malowniczością, ale i różnorodnością. Odznaczenie Błękitną Flagą to gwarancja, że są wyjątkowo czyste – wybraliśmy 3 najpiękniejsze.

Różowa plaża – Kreta

Elafonisi brzmi dumnie, ale jest wyjątkowa głównie z powodu koloru piasku – jest różowy! Wysepkę na skraju wyspy wyróżnia laguna – płynąca tędy woda mieni się całą paletą kolorów. Z kolei obok niej są też inne wspaniałe plaże o wyjątkowo drobnym piasku! Wypoczywając na różowej plaży, można poczuć się jak w raju!

Plaża z wrakiem – Zakynthos

Zakynthos słynie m.in. z plaży Navagio położonej u stóp wspaniałego klifu. Strome urwisko jest też dobrym punktem widokowym – można podziwiać stąd cudowne greckie widoki! Słynny wrak to symbol jednej z najpiękniejszych Wysp Jońskich.

Agia Triada – Korfu

Na Korfu z kolei jest kamienista plaża Agia Triada, ale również piękna i atrakcyjna dla turystów. Wyspa słynie z zieleni, a sama plaża otoczona jest przez wyjątkowo malowniczy klif. To idealne miejsce na kameralne chwile odpoczynku. Zobacz przykładową ofertę:
loty-Korfu
To dokąd wybierasz się na greckie wakacje?

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *