Wycieczki po Bliskim Wschodzie

Wycieczki po Bliskim Wschodzie

Szykuje się wyprawa na Bliski Wschód? Odkryj wybrany bajkowy kraj Orientu – Jordanię albo Izrael. Największymi atrakcjami są m.in. dostęp do morza – także błotne kąpiele w Morzu Martwym, targowiska i pustynie, w Jordanii także rezerwaty przyrody, Petra – miasto wykute w skale, góra Nebo, nurkowanie w Morzu Czerwonym, a w Izraelu Jerozolima czy Tel-Awiw.
Wybierz się do Izraela albo Jordanii i przekonaj się, jak wiele atrakcji czeka w tych wyjątkowo interesujących miejscach. Udaj się m.in. do słynnej Petry i zobacz zabytki kultury starożytnej. Zaplanuj też wycieczkę po pustyni Wadi Rum.
Petra – starożytny symbol Jordanii
Petra słynie jako perła Jordanii wykuta w skale, a zarazem jej symbol. To zdecydowanie największa atrakcja tego kraju i musi obowiązkowo znaleźć się w Waszym programie! Miasto otoczone przez skały robi wrażenie. Jedyne wejście stanowi wąski i wysoki kanion. Z kolei w Izraelu zachwyca m.in. Jerozolima – głównie Stare Miasto otoczone murem z XVI wieku z siedmioma bramami i 34 wieżami. Wśród innych atrakcji jest m.in. Wzgórze Świątynne, Ściana Płaczu, Kopuła Skały czy mecze Al-Aksa.
Teraz JORDANIA W SUPERCENIE! Rezerwuj lot w 2 strony – od 12 do 15 kwietnia – już od 528 zł!
Jordania

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *