Wypoczynek w Portugalii!

Wypoczynek w Portugalii!

Portugalia zyskuje na popularności – nic dziwnego, bo ma do zaoferowania naprawdę wiele. Wyspa Wiecznej Wiosny, czyli Madera, podbija serca turystów, Lizbona kusi zakochanych, Porto miłośników wina, a Azory spragnionych przygody.
Jeśli znasz już Hiszpanię oraz Włochy niemal jak własną kieszeń, czas wybrać się do pięknej Portugalii. Tajemnicza, magiczna, słoneczna, dość odległa, malownicza i zielona – oto najczęściej stosowane określenia. Portugalia ma dla każdego coś do zaoferowania. Jeśli szukasz miasta na romantyczny wypad, Lizbona oraz Porto będą idealne. Masz ochotę na trekking i wycieczki? Wybierz się na urzekającą Maderę. Azory z kolei to moc atrakcji przyrodniczych, które kuszą największych podróżników.
Lizbona. Stolica Portugalii słynie z uroczej Starówki (Alfamy) pełnej zabytków, ale też wyjątkowego klimatu, jaki panuje w tym mieście. Warto wsiąść też w zabytkowy tramwaj – linia 28 jest słynna wśród turystów! Z kolei Bairro Alto będzie idealne na imprezy!
Porto. Porto to drugie z najsłynniejszych miast Portugalii. Również piękne i zabytkowe, dodatkowo kusi miłośników win. Dzielnica Ribeiera będzie w sam raz na romantyczne spacery, ale warto też zwiedzić kościoły i kamieniczki, podziwiać widoki z wieży Torre dos Clerigos, kupić świeże owoce na lokalnym targu i zjeść rybę w nadmorskiej knajpce.
Za loty w 2 strony – od 24 czerwca do 2 lipca – zapłacisz tylko 450 zł!
Porto
Madera, Azory. Te dwa miejsca będą zaś spełnieniem marzeń o pięknej przyrodzie i malowniczych widokach. Funchal, stolica Madery, zasługuje na zwiedzanie, ale najlepiej wybrać się ogólnie na objazd, zaplanować sobie liczne spacery, np. szlakiem lewad, zdobyć Pico Ruvio. Azory z kolei to archipelag obejmujący 9 wysp. Zachwycają widokami, gorącymi źródłami, przestrzenią, zielenią i wspaniałym powietrzem! W obu miejscach koniecznie wypożycz samochód!
Za loty w 2 strony – od 2 do 14 lipca – zapłacisz tylko 1193 zł!

Madera

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *