Wyspy Zielego Przylądka

Wyspy Zielego Przylądka

Pomysł na wakacje? Wyspy Zielonego Przylądka!

Marzenie dla miłośników egzotyki i dalekich wypraw – Wyspy Zielonego Przylądka to kilkanaście wysepek położonych na Oceanie Atlantyckim, 450 km na zachód od wybrzeża Afryki. Są malownicze i odmienne od siebie, wszystkie jednak – z Sal na czele – słyną z pięknych plaż i dobrych warunków do nurkowania czy windsurfingu. Wspaniała słoneczna pogoda czeka tu na Was przez cały rok! Wyspy Zielonego Przylądka, czyli Cabo Verde, są też nazywane ostatnim rajem na Atlantyku. Planujesz urlop tej zimy? Weź je pod uwagę!
Relaks na plaży to marzenie wielu z nas podczas niesprzyjającej aury za oknem. Na Wyspach Zielonego Przylądka znajdują się wspaniałe dziewicze plaże, bajeczne rafy koralowej, a także malownicze księżycowe równiny. Co warto zobaczyć? Białe piaski na Boa Vista, Deserto de Viana z wydmami, czy różne gatunki żółwi wodnych. To tylko kilka z przykładowych atrakcji, a ich lista jest bardzo długa. Jeśli lubisz sporty wodne, udaj się do Sao Vicente, aby rozsmakować się w windsurfingu. Wyspa słynie ze sportowych tradycji.
Najsłynniejsza jest wyspa Sal, raj dla turystów z całego świata! Przyciąga głównie miłośników plażowania i właśnie nurkowania oraz sportów wodnych.

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *