=
=
cały miesiąc
cały rok
cały miesiąc
cały rok
Podróżni:

Tanie loty do Londynu () z Londynu ()

na kalendarzu Sky4Fly
Pokaż wszystkie miesiące
Wylot: Londyn (TMS)
Przylot: Londyn (TMS)
Data wylotu: --- wybierz z kalendarza powyżej ---
Data powrotu: --- wybierz z kalendarza powyżej ---

Eindhoven


To miasto nie należy do najczęściej wybieranych przez turystów. Mimo tego przyjeżdża tu wiele osób, które zainteresowane są podziwianiem zabytków i pięknych krajobrazów. To również miejsce, które jest chętnie odwiedzane przez poszukujących pracę i studentów. O jakim mieście mowa? Oczywiście o Eindhoven, które położone jest w południowej części Holandii.

Eindhoven to miasto szczególnie znane z Węzła Wiedzy i Innowacji Europejskiego Instytutu Technologicznego. Mają tutaj też swoje siedziby najróżniejsze ośrodki badawcze i naukowe oraz przedsiębiorstwa, które korzystają z ich dorobku. To tutaj między innymi mieści się koncern Phillips, co jest widoczne również w zabudowaniach miejskich oraz dostępnych muzeach, które związane są właśnie z tym przedsiębiorstwem. Eindhoven śmiało można nazwać krajowym ośrodkiem przemysłowym, naukowym. To jednak nie znaczy, że życie kulturalne tutaj nie istnieje. Nic bardziej mylnego. Odbywają się tutaj ciekawe festiwale, koncerty i imprezy. Z pewnością nie będziemy się tam nudzili ani przez chwilę.

Eindhoven jako miasto zaistniało w XIII wieku, to właśnie wtedy nadano mu miejskie prawa. W średniowieczu, miasto utrzymywało się głównie z handlu. Właśnie w tym okresie powstały tu znakomite budowle, które niestety nie zachowały się w całości do dziś. W większości zostały strawione przez pożar, który wybuchł w 1554 roku. W mieście najważniejszym zabytkiem dawnych czasów jest zbudowany w połowie XIX wieku kościół św. Katarzyny. Ta majestatyczna świątynia została wzniesiona w stylu neogotyckim. Aby wczuć się w niesamowitą atmosferę tego miejsca, wystarczy dłuższy spacer ulicami miasta.

Jeśli lubimy zwiedzać muzea, w Eindhoven poczujemy się jak w niebie. Warto odwiedzić chociażby otwarte w 1966 roku Muzeum Techniki Evoluon, a także dawną fabrykę koncernu Phillips Witte Dame, która użytkowana była w latach przed II wojną światową. Jednak muzealne eksponaty nie kończą się tylko na technologicznych rozwiązaniach. Gdy chcemy zobaczyć bezcenne dzieła współczesnych artystów, wówczas warto wstąpić do Stedelijk Van Abbemuseum. Kiedy już wszystko zwiedzimy, będziemy mogli chwilę odpocząć. Idealnym miejscem do tego celu są liczne zielone parki porośnięte pięknymi kwiatami i krzewami.

Do Eindhoven można dotrzeć samochodem, ale zdecydowanie bardziej opłaca się wybrać drogę lotniczą. Jest to najszybszy, a często i najtańszy sposób podróżowania szczególnie, jeśli korzystamy z przewoźników oferujących tanie loty. Tym bardziej, że międzynarodowe lotnisko położone jest o kilkanaście minut jazdy samochodem od centrum miasta.

Eindhoven zaprasza nas przez cały rok, ale jeżeli chcielibyśmy w pełni poczuć jego urok, wówczas warto zdecydować się na spędzenie tam czasu latem. Wtedy możemy liczyć na dobrą pogodę, a termometry będą wskazywały około 25 stopni Celsjusza, tym samym pozwalając na wygodne zwiedzanie oraz odpoczynek.

Inne lotniska w pobliżu Londynu oraz ceny lotów z innych miast Polski


1. Londyn (TMS)
2. Londyn ()


  Do Londynu polecimy .

  Najtańszą opcją lotu do Londynu jest lot w cenie PLN liniami z wylotem dnia 01.01.1970 i powrotem 01.01.1970.


  Tygodniowy rozklad lotów z Londynu do Londynu

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
  Tanie linie-------
  Regularne linie-------

   

  Przykładowa lista tanich lotów z Londynu () do Londynu () w cenach do 0 zł.


  Są to rzeczywiste najtańsze loty naszych klientów.


  System nie znalazł lotów w tej cenie.
  Są dostępne, ale w nieco wyższej cenie, zatem w celu szybkiego szukania dobrych cen, prosimy o zwiększenie ceny korzystając z listy w pomarańczowej ramce.

  Zdjęcia z Londynu


  Newsletter Newsletter tanich lotów Sky4Fly  Najniższa cena

  Znalazłeś tańszy bilet?
  Zwrócimy Ci różnicę!

  Wiarygodność

  Potwierdzona certyfikatami:
  Polska Izba Turystyki, IATA, Rzetelna Firma

  Pomoc

  Obsługa przez 7 dni w tygodniu

  Bezpieczeństwo

  Rezrwujemy bezpośrednio w systemach linii lotniczych

  Miesięczny przegląd cen do Londynu

  7 Opinie

  1. Ja powiem, że Eindhoven to w ogóle miasto dość dziwne, niby atrakcyjne, a jak się przyleci, to po jednym dniu już nie ma co robić. Ja tam wolę inne, bardziej południowe klimaty.

   Ocena: 5 / 5 - Zdecydowanie polecam! Odp.
  2. Nie byłam tam, ale myślę nad wyjazdem też. Chcę głównie zobaczyć sobie tamtejsze zabytki, kościoły, ale też myślę o Phillips Witte Dame. Mam nadzieję, że będzie fajnie :)

   Ocena: 5 / 5 - Zdecydowanie polecam! Odp.
  3. Nie byłem tam jeszcze nigdy, czy ktoś może mi powiedzieć, czy rzeczywiście się opłaca? Mam okazję kupić tanio bilety i nie wiem, czy będzie to dobra decyzja :P

   Ocena: 5 / 5 - Zdecydowanie polecam! Odp.
  4. Polecam dla tych osób, które chciałyby sobie poszerzyć wiedzę techniczną. Tamtejsze muzea są bardzo znane, poza tym bardzo interesujące, więc warto tam się udać.

   Ocena: 5 / 5 - Zdecydowanie polecam! Odp.
  5. Przede wszystkim polecam Eindhoven tym, którzy lubią elektronikę, technikę. Właśnie to miasto ma mnóstwo muzeów techniki, różnych interesujących miejsc. Warto polecieć.

   Ocena: 4 / 5 - Polecam Odp.
  6. No zależy od tego, co się lubi. Niektórzy wolą zwiedzanie, inni zabawę :P Jak chodzi o zwiedzanie, to warto, ale są lepsze miejsca do odwiedzenia. Klubów w mieście jest dużo.

   Ocena: 3 / 5 - Jest w porządku Odp.
  7. Byłem kiedyś w Eindhoven jako dziecko i pamiętam, że mi się podobało. Ogólnie chciałbym jeszcze polecieć raz, żeby sobie to wszystko poprzypominać, więc może spełnię swoje marzenie :P

   Ocena: 5 / 5 - Zdecydowanie polecam! Odp.

  Oceny

  Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (Głosy: 27. Ocena: 4,74 )
  Loading...Loading...

  Opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *