Sylwester w Budapeszcie

Sylwester w Budapeszcie

Odkryj tradycyjne zwyczaje i uroki świętowania na Węgrzech. Wybierz się do Budapesztu, na zwiedzanie pięknego miasta oraz powitanie Nowego Roku!

Sylwester w Budapeszcie to świetny pomysł dla osób, które planują spędzić ten wieczór poza krajem, ale nie mają zbyt wiele czasu na podróżowanie. Stolica Węgier oferuje naprawdę wiele, a w tak wyjątkowych okolicznościach prezentuje się niezwykle bajecznie.

Sprawdź loty do Budapesztu i rezerwuj!

Sylwester w Budapeszcie – dlaczego warto?

Węgry nie są kierunkiem egzotycznym i o tej porze roku słonecznym, ale pomysł powitania tu Nowego Roku też jest kuszący. Jeśli nie szukasz wyspy na gorący urlop, a miasta pełnego atrakcji na kilka dni, Budapeszt gwarantuje dobrą zabawę.

W noc sylwestrową zamienia się w miasto tętniące życiem. Odbywają się pokazy fajerwerków i handel lokalnymi przysmakami i rękodziełem, koniecznie też trzeba przespacerować się, by podziwiać zabytki i słynne mosty na Dunaju. Pobyt sylwestrowy trzeba połączyć ze zwiedzaniem tego miasta – musisz zobaczyć m.in. Zamek Buda, Wzgórze Zamkowe, Bazylika św. Stefana i Góra Gellerta.

fot. 12019 / Pixabay

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *