=
=
cały miesiąc
cały rok
cały miesiąc
cały rok
Podróżni:

Tanie loty do Londynu () z Londynu ()

na kalendarzu Sky4Fly
Pokaż wszystkie miesiące
Wylot: Londyn (TMS)
Przylot: Londyn (TMS)
Data wylotu: --- wybierz z kalendarza powyżej ---
Data powrotu: --- wybierz z kalendarza powyżej ---

Edynburg


Nie masz pomysłu na wakacje? Edynburg będzie świetnym miejscem. Dzięki zabytkowej zabudowie, ciekawej ofercie kulturalnej i malowniczym okolicom, będzie można spędzić tu naprawdę niezapomniane chwile i zabrać do domu mnóstwo wspomnień.

Edynburg leży bardzo blisko Morza Północnego, dzięki temu klimat sprzyja rozwijaniu się zielonych krajobrazów. W tej pięknej stolicy Szkocji znajdziemy między innymi port morski, który wart jest naszego czasu.  Warto wspomnieć, że przez cały rok zjeżdżają tu nie tylko turyści, ale i osoby szukające pracy. Swoje siedziby ma tutaj wiele przedsiębiorstwa.

Edynburg znajduje się w północno-wschodniej części Wielkiej Brytanii nad zatoką Firth of Forth. Przepływa przez niego rzeka Water of Leith, a w oddali piętrzą się wzniesienia Pentland. Udanie się właśnie tam będzie doskonałym pomysłem, gdy zależy nam zarówno na zwiedzaniu, jak i na aktywnym spędzaniu swojego wolnego czasu. Te widoki na pewno na długo zostaną w naszej pamięci.

Edynburg ma bardzo bogatą tradycje, czego dowodem są przepiękne zabytki architektoniczne. W samym centrum miasto można zobaczyć majestatycznie wznoszący się na skałach zamek z XVI wieku. Zwiedzić można również Pałac Holyrood, w którym rezydowali brytyjscy monarchowie. To oczywiście nie koniec atrakcji. Przez starówkę przebiega droga Royal Mile, która łączy ze sobą zamek oraz Holyrood. Mieszczą się tu wspaniałe restauracje, w których można spróbować lokalnych przysmaków. Jeśli lubicie pamiątki, mamy dobrą wiadomość. Również na tej ulicy znajdują się antykwariaty, w których czasami można czasami zaleźć prawdziwe skarby.

Powstałe w średniowieczu miasto szybko zaczęło się rozrastać i  XVIII wieku zdecydowano się na zbudowanie Nowego Miasta, które odznacza się eleganckim gregoriańskim stylem. Mieści się tam wiele siedzib firm, banków i instytucji rządowych oraz luksusowych mieszkań. Są też tutaj malownicze, zielone ogrody Princes Street Gardens, wzgórze The Mound, gdzie działa Royal Scottish Academy oraz Narodowa Galeria Sztuki.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje. Oprócz tych zabytków na osoby odwiedzające Edynburg czeka także wiele interesujących imprez kulturalnych. Co roku przybywa na nie kilka milionów osób. Oferta festiwalowa stolicy Szkocji jest tam naprawdę interesująca. Można uczestniczyć w wydarzeniach dotyczących muzyki, sztuki, literatury, filmy czy też lokalnego folkloru, podczas których będzie można bliżej zaznajomić się z dziejami miasta oraz jego tradycjami.

Jak najłatwiej dostać się do Edynburgu? Oczywiście wybierając tanie loty, które świadczy wielu przewoźników. W pobliżu metropolii znajduje się międzynarodowy port lotniczy, zatem bez problemu dostaniemy się tam z wielu miast Polski szybko oraz wygodnie.

Edynburg najpiękniej prezentuje się latem lub wczesną jesienią. Wtedy też odbywa się tu najwięcej festiwali. Dodatkowo temperatury są tu dość wysokie, a także rzadko zdarzają się intensywne opady.

Inne lotniska w pobliżu Londynu oraz ceny lotów z innych miast Polski


1. Londyn (TMS)
2. Londyn ()


  Do Londynu polecimy .

  Najtańszą opcją lotu do Londynu jest lot w cenie PLN liniami z wylotem dnia 01.01.1970 i powrotem 01.01.1970.


  Tygodniowy rozklad lotów z Londynu do Londynu

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
  Tanie linie-------
  Regularne linie-------

   

  Przykładowa lista tanich lotów z Londynu () do Londynu () w cenach do 0 zł.


  Są to rzeczywiste najtańsze loty naszych klientów.


  System nie znalazł lotów w tej cenie.
  Są dostępne, ale w nieco wyższej cenie, zatem w celu szybkiego szukania dobrych cen, prosimy o zwiększenie ceny korzystając z listy w pomarańczowej ramce.

  Zdjęcia z Londynu


  Newsletter Newsletter tanich lotów Sky4Fly  Najniższa cena

  Znalazłeś tańszy bilet?
  Zwrócimy Ci różnicę!

  Wiarygodność

  Potwierdzona certyfikatami:
  Polska Izba Turystyki, IATA, Rzetelna Firma

  Pomoc

  Obsługa przez 7 dni w tygodniu

  Bezpieczeństwo

  Rezrwujemy bezpośrednio w systemach linii lotniczych

  Miesięczny przegląd cen do Londynu

  7 Opinie

  1. Ja byłam w Edynburgu na wymianie ze szkoły i miasto zrobiło na mnie duże wrażenie, może pojadę do niego do pracy? Tak się zastanawiam nad tym i to może być dobry pomysł :)

   Ocena: 4 / 5 - Polecam Odp.
  2. Ja mówię, że tylko latem warto pojechać do tego miasta, chyba że chodzi o to, żeby zmoknąć i zmarznąć :P Zawsze lubiłem zwiedzać wtedy, gdy pogoda była fajna

   Ocena: 5 / 5 - Zdecydowanie polecam! Odp.
  3. Jeżeli szukasz czegoś taniego, to na pewno hostele, jest ich dość dużo, można teraz rezerwować, nawet przez internet. Wystarczy tylko kilka chwil, żeby to zrobić :)

   Ocena: 5 / 5 - Zdecydowanie polecam! Odp.
  4. Czy ktoś może mi polecić jakiś fajny nocleg w tym mieście, ale taki nie za drogi? Chcę pojechać na wakacje i już teraz się rozglądam. Może ktoś kogoś zna?

   Ocena: 5 / 5 - Zdecydowanie polecam! Odp.
  5. No właśnie, kiedyś byłem wiosną i pogoda była okropna, myślę, że latem jest tam o wiele lepiej niż podczas innych pór roku. Zabytki były bardzo ładne niemniej jednak.

   Ocena: 4 / 5 - Polecam Odp.
  6. W Edynburgu nie byłam, ale myślę o tym, żeby polecieć tam do pracy. Nie mam na razie niczego ciekawego na oku, więc jeżeli ktoś może doradzić, wtedy proszę o napisanie.

   Ocena: 4 / 5 - Polecam Odp.
  7. Mnie w Edynburgu bardzo podobało się stare miast, katedra, wszystko wyglądało tak bardzo pięknie i wyjątkowo. Chcę tam jeszcze wrócić, myślę o tych wakacjach.

   Ocena: 3 / 5 - Jest w porządku Odp.

  Oceny

  Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (Głosy: 26. Ocena: 4,46 )
  Loading...Loading...

  Opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *