Sylwester 2018/2019!

Sylwester 2018/2019!

Sylwester – tę ostatnią noc w roku trzeba spędzić wyjątkowo!

Sylwester 2018/2019 zbliża się wielkimi krokami. Warto zaplanować coś specjalnego, aby nie bawić się – jak co roku – przed telewizorem. Można wybrać się na imprezę organizowaną w hotelu, do znajomych albo za granicę. Zamiast kolejnej domówki polecamy wybrać tę ostatnią opcję – sprawdź tanie bilety na Sylwestra!
Barcelona. Niedroga opcja na Sylwestra to m.in. Barcelona – atrakcji czeka tu tak wiele, że warto zaplanować pobyt na kilka dni. Stolica Katalonii to najlepszy wybór na powitanie Nowego Roku nad morzem. Wieczorem można udać się na plac Plaça d’Espanya przy wzgórzu Montjuïc, gdzie grać będzie muzyka na żywo, odbędzie się też pokaz fajerwerków – punktualnie o północy! Możesz spędzić tu miłe chwile albo poszaleć w jednym z tętniących życiem klubów, których w Barcelonie nie brakuje!
Barcelona
Lizbona. Stolica Portugalii zdobywa coraz większą popularność wśród turystów. Sylwester w ciepłym kraju, nad morzem, gdzie słońca nie brakuje, to ulubiony wybór Polaków! A do tego wyśmienita kuchnia lokalna i wspaniałe wina. W Lizbonie jest też wiele zabytków, klimatyczne dzielnice – np. – Bairro Alto, Baixa, Alfama itd. – wiele klubów i imprez plenerowych. Spacer wąskimi i uroczymi uliczkami lizbońskimi czy może szalona zabawa w klucie albo uczta dla oka podczas pokazu fajerwerków? Wybór należy do Was!
Edynburg. Jeśli nie zależy Wam aż tak na słońcu i morzu, weźcie pod uwagę m.in. Edynburg. Jeśli zastanawiacie się, gdzie tanio polecieć na Sylwestra, może nie być to wybór oczywisty – a jednak warto! W ostatnią noc grudnia – Hogmanay – można wziąć udział w koncertach lub festiwalach organizowanych w plenerze. Będą też pokazy – nie tylko fajerwerków, ale też tradycyjnego tańca – ceilidh ujrzycie pod zamkiem! Samo miasto zasługuje też, aby poświęcić mu kilka dni, a zatem warto wybrać się tu na City Breaka!

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *