Włochy jesienią – odkryj ich urok

Włochy jesienią – odkryj ich urok

Włochy to idealny kierunek na urlop czy szybką wycieczkę City Break. Wybierz się do Rzymu, Wenecji czy Neapolu, aby zwiedzić włoskie miasta bez tłumu i w przyjemnej temperaturze.

City Break Włochy

Jesień to świetna pora na podróżowanie po Sardynii czy Sycylii – można je odkrywać, ale też korzystać z ładnej pogody, gdyż tu sezon trwa dłużej. Z kolei Rzym, Mediolan czy Neapol warto zwiedzać właśnie we wrześniu lub październiku, gdyż nie ma wtedy tłumów, ceny są niższe, a wysokie temperatury nie przeszkadzają w spacerach. Można spokojnie zwiedzać, fotografować i poznawać Włochy na spokojnie. Cudowne krajobrazy, wspaniałe zabytki i wyśmienita kuchnia kuszą niezależnie od pory roku.
Rzym

Pogoda we Włoszech we wrześniu

Temperatury we wrześniu są umiarkowane, jest bardzo ciepło, ale już nie upalnie – idealnie na spacery i zwiedzanie. Rzadko występują opady, a jeśli – nie są duże. Wrzesień pozwala na podróżowanie bez uczucia zmęczenia. Warto mieć ew. bluzę na wszelki wypadek, ale można chodzić w krótkim rękawku – a nawet plażować. Kalabria, Wybrzeże Amalfi, Sardynia czy Sycylia to idealne warunki do plażowania nawet do początku listopada. Jesienią Włochy są niezwykle malownicze, co ucieszy także miłośników fotografowania – dojrzałe owoce, zachody słońca, niezwykłe barwy morza urzekają.
Włoskie miasta skrywają antyczne zabytki i oferują wiele innych atrakcji – znajdź tanie loty do Rzymu, Wenecji czy Mediolanu i spędź wyjątkowy weekend we Włoszech!

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *