4YOU airlines wstrzymuje sprzedaż pierwszych biletów

4YOU airlines wstrzymuje sprzedaż pierwszych biletów

Dziś miało nastąpić, wyczekiwane od prawie 2 tygodni, uruchomienie sprzedaży tanich biletów lotniczych nowego przewoźnika – 4YOU Airlines. To dziś pasażerowi mieli zapolować na bilety z Łodzi do 7 miast europejskich i Tel Awiwu, które zgodnie z zapowiedzią Michała Mikołajczaka, wiceprezesa 4You Airlines miały kosztować jedyne 47 zł za przelot w jedną stronę. Promocja miała dotyczyć pierwszych 7 tys. biletów.

Tymczasem zamiast biletów na stronie internetowej przewoźnika pojawił się komunikat:

Szanowni Państwo,
Dla 4YOU Airlines najważniejszy jest komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz obsługi naszych Pasażerów, w tym także wygodne i bezpieczne przeprowadzanie transakcji zakupu naszych produktów. Dlatego, z uwagi na nieprzewidziane i niezależne od nas problemy techniczne, zmuszeni jesteśmy przełożyć termin rozpoczęcia sprzedaży biletów o kilka dni, za co szczerze przepraszamy.
Biorąc pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację, linie 4YOU Airlines deklarują, że w ramach rekompensaty do wszystkich rezerwacji dokonanych w ciągu pierwszych dwóch tygodni, w cenie usługi, oferujemy BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE ORAZ ZWIĘKSZONY LIMIT BAGAŻU REJESTROWANEGO DO 20 KG. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie chociaż w części zrekompensuje Państwu powstałe niedogodności.
O uruchomieniu systemu sprzedaży poinformujemy Państwa już niebawem.
Do zobaczenia na pokładzie!
Zespół 4YOU Airlines

Przypomnijmy – 17 lipca br. na uroczystej konferencji prasowej, która odbyła się na łódzkim lotnisku Zarząd Portu Lotniczego Łódź oraz przedstawiciele nowej linii lotniczej 4YOU Airlines z Warszawy ogłosili uruchomienie ośmiu nowych połączeń z Łodzi. Połączenia mają być realizowane  Airbusem 320 (180 miejsc). Będzie to pierwszy samolot bazujący na stałe na lotnisku w Łodzi.

Inauguracja ma nastąpić 3 listopada. Nowy przewoźnik będzie wykonywał z Łodzi operacje poniższych miast:

    Barcelona /Girona/ – poniedziałek, czwartek
    Londyn /Luton/ – wtorek, sobota
    Mediolan – środa, sobota
    Dortmund – wtorek, czwartek
    Bruksela /Charleoi/ – poniedziałek, piątek
    Rzym /Fiumicino/ – wtorek, niedziela
    Paryż /Charles de Gaulle/ –poniedziałek, środa, piątek
    Tel Awiw – niedziela

Czekamy zatem na komunikat przewoźnika i na rozpoczęcie sprzedaży. Bilety będzie można zarezerwować na naszej stronie lub na stronie lotniska oraz w Centrum Lotów z Łodzi na ul. Piotrkowskiej 87 w Łodzi. ZAPRASZAMY!

Zdjęcia z Łodzi


Manufaktura
Lodz_Lublinek_Logo

Więcej nt. Łodzi

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *