City Break – gdzie się wybrać?

City Break – gdzie się wybrać?

Barcelona

Barcelona to przepiękna i malownicza stolica Katalonii, położona nad Morzem Śródziemnym. Jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast przez turystów o każdej porze roku. Można plażować i spacerować, poczuć śródziemnomorski klimat, odpocząć z książką pod palmami i skosztować specjałów hiszpańskiej kuchni.

Sprawdź tanie loty do Barcelony!

Rzym

Stolica Włoch to dobry wybór na romantyczny weekend. Wieczne Miasto na Siedmiu Wzgórzach to okazja, by poznać inną kulturę i fascynującą historię. Warto je zwiedzać, a także wybrać się w rejs po rzece Tyber. Oglądaj i podziwiaj zabytki, ale temu miastu trzeba dać się uwieść – najlepszym sposobem jest niespieszne spacerowanie, odkrywanie jego zakamarków, rozmowy z mieszkańcami i kosztowanie lokalnych specjałów.

Paryż

Paryż słynie jako miasto romantyczne, bywa też określane jako Miasto Marzeń. Nie ma znaczenia, czym Ciebie skusi, bo na pewno zachwyci! Nie ma lepszego miejsca na wypad typu City Break – wspaniałe zabytki, modne sklepy, aleje spacerowe, wyśmienita kuchnia, odpoczynek nad Sekwaną, ogrody Trocadero czekają!

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *