Dubaj – powiew lata w środku zimy

Dubaj – powiew lata w środku zimy

Dubaj – fascynuje, zaskakuje i tętni życiem…

Zapraszamy na letnią wyprawę w środku zimy. Wybierz się w fascynującą podróż do magicznego Dubaju jeszcze w lutym i zobacz niesamowite cuda architektoniczne.

Abu Dhabi – najsłynniejszy emirat! Metropolia będąca jednocześnie stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Tutaj zobaczysz hotel w kształcie żagla – Emirates Palace, imponujący meczet Szejka Zayeda, trzeci pod względem wielkości na świecie. Z kolei na wyspie Yas powstał park poświęcony Ferrari!

Ras Al-Khaimah – najpiękniejszy emirat. Leży między  wybrzeżem Zatoki Perskiej a górami Hadżar. Zielone doliny z lagunami, ruda pustynia i piękne morze… tworzą niezwykle malowniczą panoramę. To aż około 60 km piaszczystego wybrzeża – to właśnie tutaj znajdują się najdroższe hotele.

Burdż Chalifa – to najwyższy drapacz chmur na świecie o wysokości 828 metrów! Jego wygląd nawiązuje do kwiatu pustyni oraz do architektury islamu poprzez swoją ornamentykę.

Dubaj to również piękne plaże, idealne dla spragnionych relaksu, błękitne morze, wyjątkowo długa promenada (1,7 km), złoto pustyni, ale i meczety, ekskluzywne centra jak np. Dubai Mall, kluby, parki rozrywki i aquaparki. Dubaj nigdy nie zasypia.

Koniecznie musisz zobaczyć to miasto. Już dziś zarezerwuj tani lot do Dubaju i przenieś się w inną rzeczywistość.

Bezpośredni, tani lot jeszcze w lutym z Katowic do Dubaju od 653 zł.

dubaj

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *