Gorrrrący Sylwester? Może w Egipcie?

Gorrrrący Sylwester? Może w Egipcie?

Gorący Sylwester – na pewno w Egipcie!

Jeśli nie lubisz zimna, wybierz się na Sylwestra do jakiegoś ciepłego miejsca. W pobliżu plaży? Egzotycznie? Oczywiście polecamy Egipt! Także w styczniu zaświeci tutaj sporo słońca!

Nowy Rok witasz zawsze tak samo? W domu z przyjaciółmi i rodziną albo na zabawie? Warto przełamać rutynę i wybrać się gdzieś indziej – na przykład tam, gdzie jest słońce i morze! A do tego smak egzotyki, powiew tajemnicy i szczypta Afryki… Namawiamy Was na Sylwestra w Egipcie!

Egipt to jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych – i to o każdej porze roku. Nie musisz spędzać tu wakacji, gdy skwar leje się z nieba. Równie dobrym czasem jest grudzień i styczeń – Sylwester w tak wyjątkowym miejscu będzie pełen wrażeń! Wybierz się do Sharm El Skeikh, Hurghady lub Taby – w najpopularniejszych kurortach organizowane są liczne imprezy! W klubie, knajpce, pod gołym niebem – wybór jest naprawdę szeroki! A pokaz sztucznych ogni to prawdziwe widowisko! W grudniu i styczniu temperatura wynosi zaś aż około 23 st. C. Jest idealna do zwiedzania, podróżowania i zabawy. Spędź Sylwestra wyjątkowo!

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *