Hity nadchodzącej zimy – gdzie na urlop?

Hity nadchodzącej zimy – gdzie na urlop?

Dokąd polecimy tej zimy? Wakacje o tej porze roku praktykuje coraz więcej osób – jest taniej, a w Polsce brakuje słońca, co wpływa na popularność urlopu o tej porze roku.

Wakacje zimą wybiera rosnąca liczba polskich turystów. Rok temu hitem okazał się rozsławiony przez celebrytów Zanzibar. Co będzie przebojem tego sezonu? Poznaj trendy na nadchodzącą zimę.

Wyróżniamy dwie grupy turystów. W sezonie zimowym chętnie wybieramy się na narty lub stawiamy na kierunki egzotyczne. Najlepiej, by były wolne od obostrzeń z powodu pandemii. Modny nadal będzie Zanzibar, Meksyk oraz Dominikana.

Sprawdź loty z Warszawy na Zanzibar!

Turyści zaszczepieni, planują urlop zimowy bez większych obaw, bo mają certyfikat covidowy. Do łask wraca m.in. Egipt. Rośnie zainteresowanie wypoczynkiem na afrykańskich plażach. Egipt wyprzedził Turcję i Grecję w rankingu najpopularniejszych kierunków już latem, ale wiemy, że zawsze był to modny kierunek w sezonie zimowym.

Rosnącym zainteresowaniem cieszą się też loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz na Zanzibar, Malediwy, Meksyk i Wyspy Zielonego Przylądka.

fot. 4758892 / Pixabay

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *