Jak szukać tanich lotów?

Jak szukać tanich lotów?

Znalezienie tanich połączeń lotniczych nie jest tak trudne – nie jest to żadna wiedza tajemna. Wystarczy poznać kilka trików, aby wiedzieć, jak polować na tanie loty – kilka wskazówek znajdziesz poniżej.
Twój znajomi ciągle gdzieś latają, a Ty podróżujesz palcem po mapie? Jeśli oni znajdują ciekawe promocje, Ty też możesz – zmień się z marzyciela w podróżnika i zwiedzaj europejskie stolice i inne urocze miejsca. Zakup tanich lotów nie jest żadnym odkryciem Ameryki!

Tanie loty – jak ich szukać?

Przede wszystkim – korzystaj z wyszukiwarek. Nie ma sensu otwieranie stron wszystkich przewoźników i porównywanie cen, skoro automat może to zrobić za Ciebie. Możesz też ustawić alert cenowy, a otrzymasz powiadomienie o okazji i zaoszczędzisz sporo czasu.
Opłaca się też być elastycznym – nie szukaj lotów na konkretne dni, pozwól sobie na większy przedział, a możesz znaleźć połączenia w znacznie lepszych cenach. Najdroższe są zwykle weekendy, więc warto zaplanować jeden dzień urlopu i wrócić dzień później. Odległe podróże też planuj – z dużym wyprzedzeniem, nawet 3-miesięcznym.
Czasami jednak warto działać przeciwnie, czyli kupować bilety na ostatnią chwilę – oferty last minute to naprawdę dobra okazja na tanie latanie. Unikaj też najwyższego sezonu – wcześniej lub później będzie mniejszy tłok, ceny niższe i pogoda pozwalająca na zwiedzanie.

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *