Loty do Alicante – sprawdź oferty!

Loty do Alicante – sprawdź oferty!

Alicante słynie jako jeden z kurortów Hiszpanii i jest uwielbiane przez zwolenników plażowania, morskich kąpieli, sportów wodnych oraz zawsze udanej pogody. To jednak nie wszystkie atrakcje Alicante – można zachwycać się lokalną kuchnią, spacerować po romantycznych uliczkach i odkrywać malownicze tereny.

<h2>Alicante – kurort Costa Blanca</h2>

Słoneczny kurort zachwyca między innymi plażami – to ogromna atrakcja tego regionu. Wieczory warto z kolei spędzić na spacerach po mieście – Explanada de España biegnie równolegle do wybrzeża. Alicante przyciąga setki tysięcy turystów każdego roku. Zwiedzanie warto zacząć od serca miasta, czyli Starówki, zamku Castillo de Santa Bárbara oraz katedry.

Zobacz przykładową ofertę lotów:

<h2>Plaże wybrzeża Costa Blanca</h2>

Wybrzeże Costa Blanca zachwyca plażami – San Juan uznawana jest za jedną z najładniejszych w regionie. Leży ona w niedużej odległości od Alicante. Zachwyca jasnym i drobnym piaskiem, jest szeroka, nie brakuje na niej różnych atrakcji dla dorosłych i dzieci. Również promenada obsadzona palmami wzbudza zainteresowanie turystów – rano na bieganie, a wieczorem na romantyczny spacer we dwoje.

Znajdź i zarezerwuj tanie loty do Alicante!

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *