Loty na Wyspy Kanaryjskie!

Loty na Wyspy Kanaryjskie!

Sezon na Wyspach Kanaryjskich trwa przez cały rok. Średnia temperatura powietrza i wody wynosi około 18 stopni C nawet w zimie! Namawiamy Was zatem do lotów na Kanary… w grudniu albo wcześniej, w sierpniu i wrześniu. Warto wybrać się m.in. na Teneryfę, gdzie organizowanych jest wiele imprez, ale też na Gran Canarię, na której nikt się nie nudzi!
Złośliwi twierdzą, że nic tam nie ma, ale za to wyspy te są tak piękne i malownicze, że warto spędzić na wybranej z nich urlop. Jeśli szukacie spokoju i miejsca idealnego do relaksu, będą znakomite! Do tego gorące piaski na plaży, wspaniałe morze do kąpieli i malownicza przyroda będą karmić Wasz zmysł estetyczny.
To świetne miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i jako centrum rozrywki.
Za loty w 2 strony na Gran Canarię zapłacisz nieco ponad 1000 zł – w terminie od 25 sierpnia do 3 września!
Kanary
Kolejnym plusem wysp jest dostępność – w zasadzie o każdej porze roku można znaleźć bilety lotnicze w dobrej cenie. Zachęcamy wybrać się na jedną z nich i spróbować objechać kilka – jeśli nie przepadacie za całodobowym plażowaniem!
Bez problemu można wynająć samochód, a odległości między wyspami nie są duże. Co prawda trzeba wziąć pod uwagę, że w dużym stopniu są to tereny górzyste, a zatem jedzie się wolniej. Rekompensują to jednak widoki!
Jeśli zaś chcecie poznać Kanary w miniaturce, Gran Caria uchodzi właśnie za nią! Nie brakuje tu turystów, tętniących życiem kurortów, dyskotek i pięknych plaż! Gran Canaria, położona między Teneryfą a Fuerteventurą, jest często określana jako kontynent w miniaturze, gdyż ma zmienny klimat i jest bardzo różnorodna.

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *