Majorka – który region wybrać?

Majorka – który region wybrać?

Tanie linie lotnicze sprawiły, że bilety w różne strony świata są powszechnie dostępne. Można wybrać się w egzotyczną podróż, zwiedzać europejskie stolice, ale też polecieć wybranego kraju południa Europy. Co powiesz na urlop  na Majorce?

W który region Majorki się wybrać?

Majorka słynie jako wyspa idealna na wakacje, ale nie każdy wie, że jest bardzo zróżnicowana. Sprawdzi się zarówno jako miejsce do relaksu i naładowania baterii, jak i na aktywny urlop. Określ, jak lubisz spędzać czas, a potem wybierz odpowiedni region.

Magaluf. Najpopularniejszy kurort na Majorce. Tętni życiem, znajduje się tu wiele hoteli, klubów, barów i restauracji. Podobno Magaluf nigdy nie zasypia – nie każdy lubi takie klimaty, ale jeśli właśnie po to wybierasz Majorkę, Magaluf dostarczy rozrywki. Polecamy dla spragnionych szaleństw, tańca i zabawy.

S’Arenal. Drugi z lubianych przez turystów kurortów, ale spokojniejszy. Hotele zajmują całą linię brzegową, trudno podziwiać zatem wybrzeże. To odpowiedni wybór dla spragnionych relaksu w 5* hotelu, spokoju, ale w iście wakacyjnym stylu.

Wybrzeże wschodnie. Wyjątkowo malownicze, spokojne, mniej popularne. Można tu poznać lokalną kulturę i potrawy.

Loty na Majorkę to trasa obsługiwana przez kilku przewoźników. Szukając wcześniej, znajdziesz połączenie, które będzie Ci odpowiadało.

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *