Mikołajki w Sztokholmie! Ceny z Wrocławia do Sztokholmu od 39 zł

Mikołajki w Sztokholmie! Ceny z Wrocławia do Sztokholmu od 39 zł
Tydzień w Sztokholmie! Podróżuj ekonomicznie!

PRZELOT

HOTEL

TERMIN
98 zł/osoba674 zł/osobaod 4 do 11 grudnia 2017

Tak, wiemy, że jest wrzesień – koniec wakacji. Paradoksalnie to najlepsza pora na zakup biletów lotniczych na Mikołajki. Aby upolować bilety w atrakcyjnej cenie, warto zacząć ich szukać kilka miesięcy wcześniej. Czas do szkoły, więc na poprawę humoru mamy pomysł na szybki wypad na tydzień do Sztokholmu – od 4 do 11 grudnia.

Wrocław - Sztokholm

Wrocław – Sztokholm

Sztokholm - Wrocław

Sztokholm – Wrocław

Źródło:WizzAir; 11.09.2017 godz. 21.45.

Sztokholm położony jest aż na 14 wyspach, które połączone są licznymi mostami. Dlatego też stolica Szwecji często bywa określana jako Wenecja Północy. Obejmuje ponadto archipelag sztokholmski – około 24 tysiące wysp, wysepek i skał.

Wyjątkowe jest zaś tutejsze Stare Miasto, czyli Gamla Stan, dawniej stanowiące dzielnicę handlową. Wąskie i kręte uliczki biegną pośród średniowiecznych i renesansowych zabudowań, wśród których można podziwiać Zamek Królewski czy Muzeum Nagrody Nobla. A po pokonaniu Mostu Strömbron zapiera dech 130-letni Hotel Grand.

Szwecja to także kraina Wikingów oraz świat baśni Astrid Lindgren. Na wyspę Djurgården, gdzie mieści się Park rozrywki Junibacken oraz Vasamuseet ze słynnym – jedynym XVII-wiecznym – wrakiem statku na świecie, można dojechać m.in. tramwajem.

JAK ZAREZERWOWAĆ?

Poniżej kalkulacja ceny za podróż dla jednej osoby.

Wystarczy wybrać lot 4 grudnia z Wrocławia do Sztokholmu za 39 zł oraz powrotny 11 grudnia za 59 zł (a jeśli mamy Wizz Discount Club – za 38,60 zł!). Cena zawiera bagaż podręczny (rozm. 55×40×23 cm, maks. 10 kg), ale należy jeszcze doliczyć opłaty administracyjne. Za bagaż rejestrowany do 20 kg obowiązuje dopłata – odpowiednio 70 zł i 114 zł.

Jeśli nie masz odpowiedniej karty, którą można płacić przez Internet lub po prostu wolisz nam powierzyć rezerwację biletu lotniczego to zapraszamy na naszą stronę www.sky4fly.netu nas za zamówiony bilet lotniczy możesz zapłacić przelewem lub gotówką w wybranych punktach obsługi. Jeśli zainteresował Cię ten konkretny przelot kliknij >>TUTAJ.

REZERWUJEMY NOCLEG

Pomyśl także o hotelu – radzimy przejrzeć hotele, hostele, pensjonaty i pokoje. Zobacz szeroką ofertę na Booking.com i wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie – hotel a może hostel? Weź pod uwagę, że w Szwecji jest znacznie drożej niż w Polsce i dobrym wyjściem będzie jednak ta druga opcja…

Generator Stockholm

Najtańszą opcją jest rezerwacja miejsca w pokoju wieloosobowym – np. w Generator Stockholm za tygodniowy pobyt zapłacisz jedynie 674 zł!

Zdjęcia z Sztokholm


Dom Rycerstwa

Więcej nt. Sztokholm

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *