Najwspanialsze plaże Europy – top 3

Najwspanialsze plaże Europy – top 3
Nicea od 709 zł - lot w 2 strony + 4 noce w hotelu!

PRZELOT

HOTEL
od 495 zł!od 214 zł!

Ciemno, zimno, wietrznie… Marzy Ci się spacerowanie po drobnym i jasnym piasku? Kąpiele w morzu czy błogie chwile na leżaku? A może nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie? Oto nasze subiektywne zestawienie najpiękniejszych plaż w Europie – loty już od 495 zł!

Na plaży czeka wiele atrakcji! Zobacz, które z plaż wytypowaliśmy w naszym top 3 – wybierz tę jedną jedyną, idealną na słodkie lenistwo! Najtańszą opcją jest Nicea, ale warto wybrać się też do Turcji lub Zakynthos!

Navagio, Grecja

Wybierz się na Zakynthos – loty w 2 strony za 668 zł! (od 13 do 17 kwietnia).

Plaza_Navagio

Navagio to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych plaż nie tylko w Grecji, ale i Europie. Znajduje się w urokliwej zatoce Wraku na greckiej wyspie Zakynthos i jest punktem obowiązkowym dla przybywających tutaj turystów. Stanowi najpopularniejsze miejsce w regionie! Zachwyt budzi sama długa, szeroka, piaszczysto-żwirowa plaża, ale także niezwykłe widoki. Jest ona mianowicie otoczona wapiennymi klifami. Dodatkową atrakcją jest zaś wrak statku Panagiotis.

Proponujemy wylot 13 i powrót 17 kwietnia za 668 zł!

20171030-Zakynthos

Oludeniz, Turcja

Jakże się różni od innych plaż Turcji! Nie przypomina żadnej innej, ale za to jest jedną z najbardziej uroczych w tej części Europy. Oludeniz niegdyś był spokojną wioseczką rybacką, w której życie płynęło leniwie, a mieszkańcy żyli z darów morza. Jednak jej położenie – w pięknej zatoce i otoczeniu gór aż z trzech stron – sprawiło, że odkryli ją podróżnicy i turyści. A jakby tego było mało plaża jest doprawdy szeroka! Wspaniałe miejsce na spacery. Na końcu zaś każdy zaniemówi z wrażenia, gdy jego oczom ukaże się piękna laguna… To już jednak obszar parku krajobrazowego. Latem warto też wybrać się na rejs statkiem wycieczkowym, a zimą można do woli czerpać ze słońca!

Szukaj tanich lotów na Sky4Fly!

Nicea, Francja

Wybierz się do Nicei – loty w 2 strony za 495 zł! (od 1 do 5 lutego).

20171030-Nicea
W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć także wyjątkowo modnej plaży! Nicea od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Zdecydowanie warto wybrać się także na francuskie Lazurowe Wybrzeże. Plaża w Nicei jest kamienista, ale w niczym to nie przeszkadza. To lepszy masaż niż odpoczynek na piasku. Warto wstąpić także do miejscowości Villefranche-sur-Mer – znajduje się w pobliżu, a tutejsza plaża jest znacznie spokojniejsza niż w Nicei.

Najtańszą opcją będzie noc w Nice Art Hotel - za 4 noce zapłacisz jedynie 214 złotych za pobyt w pokoju wieloosobowym. W 15 minut dojdziesz plażę, a ponadto dla gości przygotowano wiele udogodnień, m.in. dwa komputery z kamerkami internetowymi oraz bezpłatne Wi-Fi.

W pakiecie za lot w 2 strony + 4 noce w hotelu zapłacisz 709 !

20171030-Nicea h

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *