Wyspy greckie na wakacje!

Wyspy greckie na wakacje!

Macie już plany wakacyjne na lipiec albo sierpień? Tęsknicie za słońcem i błogim relaksem na plaży? Zjedlibyście coś smacznego i zdrowego, nieco pozwiedzali, wybrali się na objazd po… wyspie? Taka wizja wakacji to oczywiście greckie wakacje! Obierzcie ten kierunek i ruszajcie! Aha, jedno pytanie – tylko na którą wyspę się wybrać?
TOP 10, TOP 5, a nawet TOP 3 najpiękniejszych wysp bez Santorini? Niemożliwe! To jedna z najcudowniejszych wysp na świecie, nie tylko w Grecji. Znacie na pewno widoki i inne fotografie z tej wyspy, gdyż goszczą na stronach biur podróży bardzo często. Malownicza wioska Oia, świetne plaże i gaje oliwne czynią z niej wakacyjny raj!
Wielką popularność zdobyła też Rodos, którą uwielbia się za krajobrazy, Stare Miasto i wymarzone warunki pobytu podczas urlopu. To istna perła basenu Morza Śródziemnego i raj dla fanów windsurfingu.
Trzecia wyspa, którą polecamy, to niewielki Kos. Rozmiar to jednak cecha nieistotna, bo Kos jest bardzo malowniczy, bogaty w winnice, gaje oliwne, znakomite plaże, klimatyczne miasteczka i ruiny, typowo greckie wioski.
Teraz za lot w 2 strony na Rodos (od 20 do 24 lipca) zapłacisz 1409 zł!
Rodos

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *