Wyspy Kanaryjskie – na przekór zimie!

Wyspy Kanaryjskie – na przekór zimie!

Propozycji na zimowy urlop mamy wiele – narty, stolice europejskie, egzotyka, wypady dla aktywnych, ale i… plaża! Zimę można też spędzić w pełni… słonecznie! Gdzie? Na Wyspach Kanaryjskich!
Kanary są świetnym pomysłem, bo można się tu wybrać właściwie niezależnie od pory roku – wspaniała pogoda jest zawsze, a zatem można tu nie tylko odpocząć, ale także zwiedzać. Polecamy Wam pobyt łączony, czyli odwiedzenie więcej niż jednej wyspy. Plan wycieczki może obejmować np. Teneryfę, przelot na Fuerteventurę, a potem promem na Lanzarote. Brzmi ciekawie? A w ramach relaksu można spacerować i relaksować się na plażach.
Warto zobaczyć jak najwięcej atrakcji, m.in. wejść na Teide. Pogoda sprzyja podróżom – gdy u nas panuje zima, na Kanarach jest akurat – nie jest upalnie, ale ciepło, a chłodno tylko wieczorami. Wiele zależy też od wyspy, ale jest na tyle słonecznie, że można się nawet opalić – na Lanzarote może być nawet około 30 stopni!
Co więcej, Kanary kojarzą nam się z wysokimi cenami oraz tłumem turystów – nie trzeba się tego obawiać poza sezonem. Jest spokojniej i taniej, a zatem to świetna pora na zaplanowanie urlopu.
Dodajmy, że Teneryfa jest najgęściej zaludnioną wyspą Hiszpanii. Właśnie tu można zobaczyć słynną najwyższą górę Hiszpanii – Teide. Park Narodowy Teide wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Teneryfa kusi pięknym wybrzeżem i długimi plażami – piasek pochodzi… z Sahary!, malowniczymi zatoczkami i świetnymi kurortami.
Sprawdź ceny i skorzystaj z tanich lotów na Teneryfę – bilety lotnicze na tygodniowy pobyt (od 4 do 11 stycznia) już 1101 zł!
Teneryfa

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *