City Break – Dubrownik

City Break – Dubrownik

Tanie loty do Dubrownika to świetna propozycja dla osób planujących zwiedzić jedno z najpiękniejszych i najsłynniejszych miast w Chorwacji. Warto upolować połączenie w dobrej cenie i zobaczyć wspaniałe zabytki oraz malownicze widoki roztaczające się na wybrzeże.

Tanie loty do Dubrownika

Dubrownik
Miasto idealne na weekend? Malowniczy Dubrownik robi wspaniałe wrażenie, a poza tym nie leży daleko – lot z Warszawy trwa około dwóch godzin. Słynie z niezwykłych zabytków i atrakcji, a także pięknych widoków, gdyż jest położony na wzgórzu. Nazwa miasta pochodzi od lasu dębowego, które dawniej rosło na wzgórzu Srd – z jego szczytu można ujrzeć najpiękniejszą panoramę Dubrownika.
To bez wątpienia najpiękniejsze miasto w całej Dalmacji, które przyciąga każdego roku turystów z całego świata.

Perła Adriatyku

Dubrownik nazywany jest perłą Adriatyku i słynie jako najpiękniejsze miasto w całej Chorwacji – warto zarezerwować tanie loty i sprawdzić, czy faktycznie jest urzekający. Przyciąga turystów jak magnes – wiele osób wypoczywa w jego pobliżu, ale wieczory spędza właśnie tutaj. Dubrownik to moc zabytków i atrakcji, a także wspaniała kuchnia, widoki, klimat miasta, życie nocne.
Warto poczuć tę wyjątkową atmosferę, wejść na mury miejskie, wstąpić też do muzeów, wybrać się na pobliskie wyspy, zjeść czarny ryż z owocami morza, napić się lekkiego białego wina, a także fotografować do woli – a wszystko to bez pośpiechu…
Wspaniałe widoki na otoczone murami Stare Miasto i wyspę Lokrum to kadry często fotografowane w Chorwacji.
Sprawdź loty do Dubrownika i zarezerwuj!

Zdjęcia z Dubrownika


główna ulica Stradun
Wielka Fontanna Onofrio
Fortyfikacje
Pałac Sponza
Dubrovnik Airport
Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół św. Ignacego

Więcej nt. Dubrownika

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *