City Break – Dubrownik

City Break – Dubrownik

Tanie loty do Dubrownika to świetna propozycja dla osób planujących zwiedzić jedno z najpiękniejszych i najsłynniejszych miast w Chorwacji. Warto upolować połączenie w dobrej cenie i zobaczyć wspaniałe zabytki oraz malownicze widoki roztaczające się na wybrzeże.

Tanie loty do Dubrownika

Dubrownik
Miasto idealne na weekend? Malowniczy Dubrownik robi wspaniałe wrażenie, a poza tym nie leży daleko – lot z Warszawy trwa około dwóch godzin. Słynie z niezwykłych zabytków i atrakcji, a także pięknych widoków, gdyż jest położony na wzgórzu. Nazwa miasta pochodzi od lasu dębowego, które dawniej rosło na wzgórzu Srd – z jego szczytu można ujrzeć najpiękniejszą panoramę Dubrownika.
To bez wątpienia najpiękniejsze miasto w całej Dalmacji, które przyciąga każdego roku turystów z całego świata.

Perła Adriatyku

Dubrownik nazywany jest perłą Adriatyku i słynie jako najpiękniejsze miasto w całej Chorwacji – warto zarezerwować tanie loty i sprawdzić, czy faktycznie jest urzekający. Przyciąga turystów jak magnes – wiele osób wypoczywa w jego pobliżu, ale wieczory spędza właśnie tutaj. Dubrownik to moc zabytków i atrakcji, a także wspaniała kuchnia, widoki, klimat miasta, życie nocne.
Warto poczuć tę wyjątkową atmosferę, wejść na mury miejskie, wstąpić też do muzeów, wybrać się na pobliskie wyspy, zjeść czarny ryż z owocami morza, napić się lekkiego białego wina, a także fotografować do woli – a wszystko to bez pośpiechu…
Wspaniałe widoki na otoczone murami Stare Miasto i wyspę Lokrum to kadry często fotografowane w Chorwacji.
Sprawdź loty do Dubrownika i zarezerwuj!

Zdjęcia z Dubrownika


główna ulica Stradun
Wielka Fontanna Onofrio
Fortyfikacje
Pałac Sponza
Dubrovnik Airport
Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół św. Ignacego

Więcej nt. Dubrownika

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *