Wyprzedaże jeszcze trwają – gdzie na zakupy?

Wyprzedaże jeszcze trwają – gdzie na zakupy?

TANIE LOTY NA TANIE ZAKUPY!

Wyprzedaże powoli się kończą – wraz z nadejściem jesieni! Warto skorzystać z okazji i wybrać się do jakiejś stolicy mody, aby mieć szansę na udane zakupy. Sprawdź tanie loty do Mediolanu, Londynu, Paryża itd., a następnie daj się ponieść modowemu szaleństwu!

Loty do Mediolanu

Prawdziwa mekka mody to Mediolan! Armani czy Versace właśnie tutaj rozpoczęli swoje kariery. Miasto nadal kusi i przyciąga jak magnes. Wybierz się na ekskluzywne zakupy na Via Montenapoleone i Via Della Spigado, wstąp też do największych domów mody, a na ulicach miasta podglądaj modne trendy!
Zobacz przykładową ofertę: Warszawa-Mediolan Bergamo za 197 zł!
loty-Mediolan

Loty do Paryża

Wybierz się do słynnej Galeries Lafayette albo spaceruj i wstępuj do modnych sklepów wzdłuż ulicy Champs-Elysées. Paryż słynie jako jedno z najbardziej romantycznych miast, ale także ze sztuki i mody. Louis Vuitton, Christian Dior i Coco Chanel to modowe symbole miasta! właśnie tu nadali kierunek współczesnej modzie. To w Paryżu kobiety zaczęły nosić się coraz odważniej i buntowniczo.

Loty do Londynu

Międzynarodowe sławy pokochały ten styl – luz i elegancja w jednym to połączenie idealne. Nie musisz nosić jedynie drogich kolekcji – w Londynie trzeba też wybrać się do kilku secondhandów!

Zdjęcia z Mediolanu


Więcej nt. Mediolanu

Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *