Romantycznie – 5 dni w Paryżu! Loty za 112 zł/osoba

Romantycznie – 5 dni w Paryżu! Loty za 112 zł/osoba
City Break w Paryżu! Wybierz się na 5 dni do stolicy miłości – przeloty w dwie strony są dostępne już od 151 zł (Warszawa, lotnisko Modlin – Paryż-Beauvais).

PRZELOT

HOTEL

TERMIN
112 zł/osoba362 zł/osobaod 20 do 24 listopada 2017

Paryż – nie da się romantyczniej! Każdy wie, że to mekka zakochanych. Zajmuje pierwsze miejsce na liście rozkochanych miast. Jeśli lubisz tę atmosferę, wybierz się na poszukiwania miłości – albo zabierz Drugą Połówkę – do stolicy Francji. Pełno tu miejsc dla zakochanych – most Pont des Arts, Pola Elizejskie, Sekwana, Wieża Eiflla i wiele więcej. Można posiedzieć w klimatycznej kafejce, wsłuchując się w słowa francuskich piosenek…

REZERWUJEMY LOT

Poniżej kalkulacja ceny za podróż dla jednej osoby.

Ryanair oferuje loty Warszawy Modlina do Paryża-Beauvais (20-24 listopada) za 112 zł dla 1 osoby. Wylot z Warszawy o 13.10 (na miejscu o 15.30), a powrót z Paryża o 15.55 (na miejscu o 18.10).

Bilety lotnicze do Paryża w atrakcyjnej cenie może upolować każdy – nie trzeba należeć do żadnego klubu zniżkowego itp. W cenie przelotu masz już bagaż podręczny, który na 5 dni na pewno będzie wystarczający – 1 sztuka o wymiarach 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg, a także 1 rzecz osobistą (np. torebkę itp.) o wymiarach 35x20x20 cm.

Dopłacając 210 zł, zyskujesz w obie strony bagaż rejestrowany do 20 kg. Opcjonalnie możesz też wybrać m.in. miejsce (za dopłatą), a także zarezerwować samochód, transfery z lotniska oraz hotel.

 

lot_Paryz
Źródło: www.sky4fly.net (08.09.2017 godz. 15.10)

REZERWUJEMY HOTEL

Masz już lot? To teraz od razu pomyśl o hotelu – na Booking.com możesz przeglądać hotele, hostele, pensjonaty i pokoje. Ustaw kryteria – np. lokalizację, liczbę gwiazdek czy cenę, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Za 362 zł zamieszkasz w Hipotelu Paris Belleville Gare de l’Est od 20 do 24 listopada. Podana cena dotyczy pobytu 1 osoby w pokoju 2-osobowym. Całkowita cena za pokój 2-osobowy wynosi 723 zł. Atutem hotelu jest m.in. dogodna lokalizacja – obiekt znajduje się blisko stacji metra, dzięki czemu można łatwo dojechać do turystycznych atrakcji Paryża. Decydując się na ten hotel, masz 5-dniowy City Break za jedynie 474 zł od osoby!

Jeśli wybierasz się w tę podróż w pojedynkę sprawdź pokoje 1-osobowe TUTAJ.

hotel_Paris
Zarezerwuj pobyt w Hipotelu Paris Belleville Gare de l’Est !

Zdjęcia z Paryża


Notre Dame Paryż
Luwr
Łuk Triumfalny
Katedra Notre-Dame
Wieża Eiffla
Montmartre i okolice
Bazylika Najświętszego Serca

Więcej nt. Paryża

Oceny

Nie polecamMoże byćJest w porzadkuPolecamZdecydowanie polecam! (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *