A może kurs kulinarny?

A może kurs kulinarny?

Tanie loty na urlop… albo kurs!

Wakacje to pora relaksu i czasu dla siebie, ale można je też dobrze wykorzystać. Są świetną okazją, aby podszkolić się w wybranej dziedzinie, zdobyć nowe doświadczenie i podnieść swoje kwalifikacje albo po prostu spełnić ciągle odkładane na później marzenie. Możesz polecieć np. na kurs kulinarny, tańca, językowy lub nurkowania!
Kurs tańca. Zatańcz flamenco na ulicach Madrytu albo tango w Barcelonie, a może wolisz gorące latynoamerykańskie rytmy? W słynnych stolicach europejskich życie tętni do białego rana, a w wakacje często odbywają się różne imprezy, np. w festiwale – dopasuj termin pobytu w Madrycie. Zapisz się na kurs i weź udział w spektaklu ognistego flamenco. Widowisko obejmuje grę na gitarze, śpiew, klaskanie i taniec – organizacja UNESCO wpisała flamenco na Listę niematerialnego dziedzictwa!
Kurs językowy. Z jakiego języka chcesz się podszkolić? Angielski, hiszpański, francuski, a może włoski? Wybierz się na intensywny kurs połączony ze zwiedzaniem np. do Londynu, Rzymu, Paryża albo Barcelony.
Londyn
Kurs gotowania. Na kurs gotowania najlepiej wybrać się do Włoch, m.in. do Bolonii, ale może to być również Neapol czy jedno z urokliwych miasteczek w Toskanii. Wybór jest duży – np. w Bolonii w Iscom Bologna kursy trwają od września do maja. Poznaj kuchnię bolońską także w Agriturismo San Giuliano na otwartych warsztatach lub zaawansowanych kursach dla profesjonalistów.

Zdjęcia z Warszawy


Warszawa Okęcie

Więcej nt. Warszawy

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *